HABER /  MEDYA

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman?

Diriliş Ertuğrul dizisinde geri sayım sürüyor. Yeni yayın döneminde yine TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak Diriliş Ertuğrul'un Eylül ayının son haftası yayınlanması bekleniyor.

Abone ol

Diriliş Ertuğrul yeni sezon yayınlanma tarihi belli oldu. TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 2016-2017 yayın dönemine Eylül ayının son haftası başlaması bekleniyor. İşte ünlü dizinin ayrıntıları.

Diriliş Ertuğrul'da geri sayıl sürüyor. Geçtiğimiz sezona müthiş bir finalle veda eden Diriliş Ertuğrul'da 3. sezonunda izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor.

MEHMET BOZDAĞ PAYLAŞTI

3. sezon hazırlıklarını sürdüren Diriliş Ertuğrul dizi ekibi, senaryo okumalarını gerçekleştiriyor. O anları Mehmet Bozdağ, kişisel sosyal medya hesabından paylaşırken, fotoğraf sosyal medyada büyük ilgi gördü.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 59. bölümünde Ertuğrul, Noyan’ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek’in oyununu bozdu. Ertuğrul, Noyan’ı öldürmediği gibi, Turgut’un öldürmesine de izin vermedi.

Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul’un yanından hem de obadan ayrıldı. Ertuğrul ise Noyan’ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek’le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetinde.

Diğer yandan Noyan ve Boğaç’ın Ertuğrul’un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlandı. Noyan ve Boğaç’ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacak.

Obada ise Tuğtekin ve Gökçe’nin yası devam ediyor. Dodurgalılar Tuğtekin Bey’in yerine gelecek aday için çalışmalara başladı. Artuk ve Akça Bey’in aday olduğu seçim bir hayli sert geçti.

Akça Bey Saadetin Köpek’in yardımlarıyla da Dodurgalılar’ın yeni beyi oldu. Ertuğrul, Sultan’a gitmeden önce Halime’yi almak için obaya gitti. Sungur ise Gündoğdu’nun yardımıyla Yiğit’in peşine düştü.

Yiğit’in yerini bulan Sungur Tekin’le, alplar arasında arbede yaşandı. Ertuğrul, Sungur Tekin’in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girdi ve yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara aldı.

ÖNCEKİ HABERLER
Eskişehir'de FETÖ üyesi 5 kişi yakalandı
Malatya İnönü Üniversitesi'nde FETÖ operasyonu
Uşak'ta 1 televizyon kanalı ve 2 radyo kapatıldı
Aydın'da cemaat ablası dahil 7 kişi gözaltına alındı
FETÖ'ye bir şok daha! Alevi imamı tutuklandı!
e nabız şifresi nasıl alınıyor? E nabız şifresi alma ekranı TC ile giriş
Yorumlar