HABER /  MEDYA

Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanı olay sahne!

Diriliş Ertuğrul son bölüm nefes kesti Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyin. Diriliş Ertuğrul 53. fragmanında neler olacak? Ertuğrul ile Tuğtekin karşı karşıya geliyor. Aytolun'un gizli sırları ortaya çıkıyor. Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanı izleyin

Diriliş Ertuğrul son bölüm yine ekran başına kilitledi. Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyin. Peki nefes kesen bir sonla biten Diriliş Ertuğrul'da 53. bölümde neler yaşanacak? Ertuğrul ile Tuğtekin bir kez daha karşı karşıya geldi. Aytolun ve Gümüştekin'in kirli sırları ortaya çıkarmaya çalışan Ertuğrul'un başına 53. bölümde neler gelecek? Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanı internethaber'de...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 53. BÖLÜM FRAGMANI İZLEYİN

Diriliş Ertuğrul 52. son bölümde Banu Çiçek’in kaçırılması, Ertuğrul’la Tuğtekin’i bir kez daha karşı karşıya getirmiştir. Tuğtekin, yaşananlardan Ertuğrul’u sorumlu tutmaktadır.

Gündoğdu alp başı olarak, Doğan ve Banu Çiçek’in yakalanması için görevlendirilmiştir. Ertuğrul ise Aytolun ve Gümüştekin’in gizli oyunlarını ortaya çıkarmak için yeni bir plan yapmıştır. Banu Çiçek’le Selcan’ın görüştüğünü gören Goncagül, obaya gelerek gördüklerini halasına anlatır. Aytolun, Goncagül’ün anlattıklarıyla telaşlanmıştır. Doğan, Gündoğdu Bey tarafından yakalanır. Banu Çiçek ise kaçarken yaralanmıştır.

Diğer yandan Saadettin Köpek bütün Türkmen beylerini kervansarayda toplar. Ertuğrul’un de bulunduğu bu toplantıda Gümüştekin, Türkmen obalarının başına uç beyi olarak atanmıştır. Ertuğrul, Gümüştekin’in uç beyi olarak görevlendirilmesine karşı çıkmıştır. Bu durum Saadettin Köpek ve Ertuğrul arasında yeni bir gerilimin başlangıcı olur.

Aytolun, Selcan ve Banu Çiçek karşılaşmasında neler olacak? Tuğtekin, yaşananlara tepkisini nasıl gösterecek? Saadettin Köpek ve Gümüştekin’in Ertuğrul için planları nedir? Öğreneceği gerçek Tuğtekin’in üzerinde nasıl bir etki meydana getirecek? Gümüştekin’in uç beyi olması obada nasıl karşılanır? Tuğtekin’in Gündoğdu’ya anlattığı büyük sır nedir? Gümüştekin’in uç Beyi olarak Doğan hakkındaki yaptırımı nasıl bir Ertuğrul niçin müdahale etmez? Aytolun, Tuğtekin’e Gökçe’nin hangi sırrını söyler? Ertuğrul’un bütün Türkmen obalarında büyük yankı uyandıran planı nedir?

ÖNCEKİ HABERLER
Beratcan'ın katili bunu da yapmış! Günler sonra ortaya çıktı
Eşinin sevgilisini dolapta yakalayınca...
İstanbul Atatürk Havalimanı'nda panik
9 kişinin katili 55 gün sonra yakalandı
Beyaz Saray'dan Erdoğan açıklaması!
Osman Gazi kimdir bilinmeyen eşleri ve çocukları kimdir?
Yorumlar 2 yorum