BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,11
HABER /  MEDYA

Diriliş Ertuğrul 121.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ertuğrul Ögeday'a Osman'ı götürecek mi

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 120.son bölüm ile izleyici karşısına çıktı hemen ardından Diriliş Ertuğrul 121.yeni bölüm fragmanı merak edilir oldu. Ertuğrul'u esir alan Noyan, Ertuğrul'un oğlu Osman'ı öldürebilecek mi? 121.yeni bölüm fragmanı.

Abone ol

TRT 1'in kültleşen dizisi Diriliş Ertuğrul 120.son bölüm ile izleyiciyi ekran başına kilitledi.Ertuğrul'un Noyan tarafından rehin alındığı o sahneler nefes kesti. Diriliş Ertuğrul 120.son bölüm ile nefesleri keserken hemen ardından Diriliş Ertuğrul 121.yeni bölüm fragmanı aranmaya başlandı. Gelin önce Diriliş Ertuğrul 120.son bölümde neler yaşanmış özetine bir bakalım hemen ardından Diriliş Ertuğrul 121.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 120.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Ertuğrul ve Noyan, vazife için birlikte yola çıkmak zorunda kalmışlardı. Bu yolculukta onlara tuzak kuran Romanos’un cezası, Ertuğrul tarafından kesilmişti. Vuruşmada yara alan Bamsı ise, bir müddet sonra iyileşmiş ve yola Ertuğrul Bey’le devam etmişti. Sugay Hatun kaçırılmış ancak bir müddet sonra Günalp onu kurtarmayı başarmıştı. Almıla da bu meselede yardımcı olmuş ve bu sayede güven kazanmıştı. Ertuğrul, Moğol Han’ı Ögeday’ın karşısına çıkmış ve Ögeday’ın ona tabi olma isteğini kabul etmişti. Bunu hiç beklemeyen Noyan, oldukça şaşırmıştı.

Ögeday Han, kendisine tabi olan Ertuğrul Bey’e nasıl bir teklif yapacak? Ertuğrul, Ögeday’a tabi olduktan sonra nasıl bir yol izleyecek? Tüm bunlar yaşanırken nasıl bir haber gelecek? Almıla’nın hain planları nereye varacak? Günalp, Moğol casuslarını açığa çıkarabilmek için ne yapacak? Ertuğrul’un Ögeday’a tabi olmayı kabul ettikten sonraki hamlesi ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 121.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Sen Anlat Karadeniz 20.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yiğit'in velayetini kim aldı
Kılıçdaroğlu 'çatışma neredeyse bitti' deyip çağrı yaptı
Bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek para kimlere verilecek?
Yaşlı adamın telaşı polisin dikkatini çekince
Döviz çıkışı: Bazı Müslüman ülkeler de var isimlerini açıklarız
MHRS şifre yenileme nasıl olur online randevu geçmişi sorgulama
Yorumlar