BIST 5.096
DOLAR 18,79
EURO 20,38
ALTIN 1.160,14
HABER /  GÜNCEL

Dilipak'tan olay iddia! Holding patronundan zengin bürokratlar var

Holding patronundan daha zengin bürokratlar olduğunu iddia eden Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, önce "Karısı Range Rower’e binen bürokrat mı olur?" diye sordu ardından da "Herkesin bildiği bir 'sır'rı devlet mi bilmiyor" dedi.

Abone ol

AKİT gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'tan gürültü koparacak bir yazı geldi. Holding patronundan daha zengin bürokratlar olduğu iddiasını köşesine taşıyan Dilipak, "Karısı Range Rower’e binen bürokrat mı olur?" diye sorup, "Herkesin bildiği bir 'sır'rı devlet mi bilmiyor" ifadesini kullandı. Abdurrahman Dilipak, "Tekrar Pardus" başlıklı yazısında şu olay iddiayı gündemine taşıdı: 

"Geçen gün tanınmış bir hukukçu şöyle diyor: Bugün holding patronundan daha zengin bürokrat var! Karısı Range Rower’e binen bürokrat mı olur? Politikacı ya da bürokrat, ya da işadamı, geldiği yere bakın, bir de bulunduğu yere."

"Ne kadar vergi ödemiş ona bakın, görürsünüz kimin aslında kim olduğunu, kimlerle çalıştığını, kimin adamı olduğunu. Herkesin bildiği bir “sır”rı devlet mi bilmiyor. En son babalar mı duyuyor!"

Abdurrahman Dilipak'ın yazısının tamamını okumak için TIKLAYIN...