BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
GÜNCEL

Dilenciye yaptığı hareket tepki çekti

Sosyal medyada paylaşılan görüntükerde gözleri görmeyen dilenciye yaklaşarak tekme atacakmış gibi yapan adama,dilenciyi test ediyor.İşte tepkilere neden olan o görüntüler...

Sosyal medyada yayılan bir görüntü tepkilere neden oldu. Ancak hareketin haklı olduğunu savunanlar da az değil. Görüntülerde gözleri görmeyen dilenciye yaklaşarak tekme atacakmış gibi yapan adam, dilenciyi test ediyor. Adamın tekme hareketini fark eden dilenci de kendini geri çekiyor. Aslında gözlerinin gördüğü ve orada görmediğini iddia ederek dilendiğini düşünen adamın tekmesi durumu ortaya koyuyor. Bu görüntüler için gelen tepkiler ise ne olursa olsun böyle bir tekme hareketinin etik olmadığı yönünde birleşti. Dilencinin gözlerinin gördüğü iddiasını bu hareketiyle ortaya atan adam da bunu kanıtlamış oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bu proje çocuklara gün ışığı olacak! (2)
Bu proje çocuklara gün ışığı olacak!
2. Ordu Komutanı İsmail Temel Burseya Dağı'na gitti
Seren Serengil Gülben Ergen için cezaevine düştü işte vedası
Mehmetçik, Burseya Dağı'nda üs bölgesi oluşturuyor
Mehmetçik Burseya Dağında EYP temizliyor
Hande Fırat'tan Türkiye'yi ayağa kaldıran olaya sert tepki
Evde basılınca 'seks robotu' taklidi yapmaya başladı
Önce hırsız sonra polis soydu
Şok eden taciz! Genç kadını takip edip kalçalarından...
Yorumlar 2 yorum