BIST 4.874
DOLAR 18,63
EURO 19,41
ALTIN 1.051,84
GÜNCEL

Dev yaban domuzu

Hong Kong'daki bir ilkokulun önünde çöp kutusundan beslenen dev bir yaban domuzunun görüntüleri sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Çin'e bağlı özerk idari bölge olan Hong Kong'daki bir ilkokulun önünde çöp kutusundan beslenen dev bir yaban domuzu aileleri endişelendirdi. Görüntüler sosyal medyada yoğun şekilde paylaşıldı. Videoda büyük bir yaban domuzunun arka ayakları üzerinde kalkarak çöp kutusundan birşeyler yediği görülüyor. Yanında ise yavruları onu bekliyor.

'ONUN DA YAŞAM HAKKI VAR'

Söz konusu görüntünün Hyung-Hyung İlkokulu'na çok yakın olması bazı ebeveynleri endişelendirdi. Ancak birçok kişi de yaban domuzunun sadece karnını doyurduğunu ve onun da yaşam hakkı olduğunu ifade etti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle