BIST 1.324
DOLAR 7,62
EURO 9,04
ALTIN 463,42
HABER /  AK PARTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Dünya Nevruz Günü" mesajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Baharın müjdecisi Nevruz'un, ülkemizin her köşesinde ve ortak kültür coğrafyasında yaşadığımız kardeş toplumlarda sevginin ve dostluğun bayramı olarak  kutlanmasını temenni ediyorum" mesajını yayınladı.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Baharın gelişi ile simgelenen, bizler için tüm farklılıkları aşarak, geçmişe ve geleceğe birlik ve beraberlik içinde sahip çıkmak anlamına gelen Nevruz Günü'nü kutluyorum." ifadelerini kullandı.

"Nevruz'un temsil ettiği yeniden diriliş ruhuna sahip çıkacağız" 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şunları kaydetti: Farklılıkları zenginlik olarak telakki eden, barış, hoşgörü, sevgi ve  kardeşlik gibi evrensel değerlerle yoğrulmuş bir medeniyetin temsilcileri olarak bizler, Nevruz'un temsil ettiği yeniden diriliş ruhuna her zaman sahip çıkacak,  bölgemizde ve dünyada yaşanan olumsuzluklara karşın kendi tarihimizden aldığımız  güçle mücadele etmeyi sürdüreceğiz.
 
"Sevginin ve dostluğun bayramı olarak  kutlanmasını temenni ediyorum"

Baharın müjdecisi Nevruz'un, ülkemizin her köşesinde ve ortak kültür  coğrafyasında yaşadığımız kardeş toplumlarda sevginin ve dostluğun bayramı olarak  kutlanmasını temenni ediyorum. Bolluğun ve bereketin bayramı Nevruz'un aziz  milletimiz için güzellikler ve iyilikler getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımı en kalbi duygularımla selamlıyorum."

ÖNCEKİ HABERLER
3600 ek gösterge son durum net tarihi Naci Bostancı açıkladı
Zatürrenin bu belirtilerine dikkat edin ölümcül olabilir
Temel Karamollaoğlu'ndan iktidara 'haçlı seferi' tepkisi
YÖKDİL sınav sonuçları sorgulaması açılıyor-geri ayım 2019
Denizlisporlu Ziya için Trabzon devrede
Melisa Emirbayer Selin Ciğerci olayı nedir Gökhan Çıra için tehdit etmiş
Yorumlar