BIST 1.531
DOLAR 7,45
EURO 9,00
ALTIN 410,40
HABER /  POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan rotasını değiştirdi ilk kez bunu yaptı

Atatürk Havalimanı'na giderken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve devamında E-5'i kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan rotasını değiştirdi. Erdoğan havalimanına geçerken ilk kez, Avrasya Tüneli ve devamında Sahil Kennedy Caddesini kullandı.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı'na geçerken 15 Temmuz Şehitlker Köprüsü'ndeki trafiği etkilememek için farklı bir yol kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kısıklı'daki konutundan Atatürk Havalimanına geçerken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve devamında E-5'i kullanıyordu. Köprüdeki tadilat nedeniyle zaten yoğun olan trafiği etkilememek için Erdoğan farklı bir yol kullandı. Kısıklı'daki konutundan saat 12:30 sularında çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konvoyu Acıbadem yönüne dönerek Avrasya Tüneli yoluna girdi. Tüneli geçen konvoy Sahil Kennedy Caddesini takibine Havalimanına ulaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekiler TC- Ana uçağı ile Ankara'ya hareket etti.

AVRASYA'YI 3. KEZ KULLANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Avrasya tünelinin açılışını gerçekleştirdikten sonra İstanbul içindeki iki farklı programına Avrasya Tünelini kullanarak geçmişti. Bugün 3. kez Avrasya tünelini kullanan Erdoğan, Havalimanına gitmek için ilk kez tüneli tercih etti. Erdoğan Cumartesi günü de Kısıklı'dan Tarabya'ya geçerken yine 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki yoğunluk sebebiyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü kullanmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Muş iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
Kahramanmaraş iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Kırşehir iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
2017 AÖF üç ders sınavı ne zaman yapılacak?
İstanbul iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Hatay iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Beyonce'un ikiz bebekleri oldu babası haberi duyurdu
Giresun iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Erzurum iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Yorumlar 7 yorum