BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29
HABER /  MEDYA

Çilek Kokusu son bölüm-17. bölüm fragmanı

Çilek Kokusu son bölüm ekran başına kilitledi son sahne izleyin. Aslı ve Burak'ın başı Çağla ile belada! Ama intikamı acı olacak. Çilek Kokusu 17. bölüm fragmanları

Abone ol

Çilek Kokususon bölüm nefes kesti sahne sahnesi izleyin. Çilek Kokusu 16. bölümde Aslı hayallerine kavuşur ama Çağla yine her şeyi berbat eder. Aslı ve Burak birbirine söz verir ama işler hiçte istedikleri gibi gitmedi. Çilek Kokusu 17. bölümde neler olacak? Çilek Kokusu 17. bölüm fragmanları internethaber'de olacak.

screen-shot-2015-10-07-at-10.26.02-am.png

16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aslı ve Burak ilişkilerinde yeni bir sayfa açar ve bundan sonra birbirlerine güveneceklerine, her zorluğu birlikte aşacaklarına dair söz verirler. Mutlulukları Çağla’nın, Aslı’nın başarısına sahip çıkmasıyla son bulur. 

screen-shot-2015-10-07-at-10.25.45-am.png

Aslı, hayallerini yıkan Çağla’ya, her zamankinden farklı bir tepki göstererek onun düşmanlığını iyice alevlendirir. Çağla durumu kendi lehine çevirmenin yollarını ararken, Burak ise Aslı’ya destek olur.  

Erdem, Aslı ve Gonca’nın yardımıyla hayallerindeki işe kavuşmanın sevincini yaşar.

15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çağla’nın gönderdiği fotoğrafları gören Aslı neye uğradığını şaşırdı. Bu sefer Burak’a fazlasıyla kırılmıştır ve kolay kolay affetmeye niyeti yok. Burak ise her şeyden habersiz sarhoş sandığı  Çağla’yı evine bıraktı.

screen-shot-2015-09-30-at-10.42.34-am.png

Onları birlikte gören Elçin ile Burak arasında bir gerginlik yaşadı. Aslı’nın gördüklerinden habersiz olan Burak, Aslı’nın kendisinden uzak durmasına anlam veremedi. Bunun sebebini araştırmaya başladı.  Bu arada turnuva günü gelip çatmıştı. Turnuvada yaşananlar bütün aileyi etkiledi.

ÖNCEKİ HABERLER
PKK söylentisi bütün ilçeyi karıştırdı!
Rusya Hazar'dan Suriye'ye füze fırlattı!
Ahmet Hakan'a saldırıda flaş karar!
Kocamın Ailesi son bölüm-53. bölüm fragmanı
Ahmet Davutoğlu Aziz Sancar'ı aradı
Talat Bulut evli mi kızı Hazal Bulut'un annesi kimdir?
Yorumlar 1 yorum