HABER / MEDYA

Cennet'in Gözyaşları 34. bölüm fragmanı nefesler tutulacak

Cennet'in Gözyaşları 34. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 27 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek Cennet'in Gözyaşları dizisinin 34. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Cennet'in Gözyaşları 34. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

ATV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Cennet'in Gözyaşlar dizisi son bölümüyle yine büyük beğeni topladı. Herkes şimdiden Cennet'in Gözyaşları dizisinin 34. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Selim, Cennet'le olan mevzuları yüzünden içindeki öfkeye, kırgınlığa dur diyemez. Cennet'le bitecekse bile gerçekleri onun yüzüne tokat gibi çarpmadan bitmeyecektir. Cennet son ağır dersini alacaktır. Arzu artık Cennet'i yalnız bırakmayacaktır. Eli hep üzerinde olacaktır. Cennet'i yakınında tutmak için güzel bir teklifle gider. Cennet'in de reddedemeyeceği bir tekliftir bu. Arzu kızı için bir şeyler yaparken Kaya da kızı üzerinden sınanıyordur. Cihan'ın Kaya için oyunları Kaya'yı fazlasıyla yıpratacaktır. Hayatının en kötü günlerini yaşar Kaya… Arzu'yu Cihan konusunda ne kadar uyarsa da Arzu inanmaz. İnanmamasının sonucunu da çok kötü öder Arzu.

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 34. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar