YAZARLAR

Cengiz Sönmez Midpoint’in Hizmet Neferi

Bu hafta sizlerle herkesin buluşma noktası sloganıyla açılan Midpoint işletmelerinin genel koordinatörü Cengiz Sönmez’i buluşturmak istiyorum.

Merhabalar,

Bu hafta sizlerle herkesin buluşma noktası sloganıyla açılanMidpoint işletmelerinin genel koordinatörü Cengiz Sönmez’ibuluşturmak istiyorum.

Herkesin buluşma noktasında, herkese hizmeti kendisine şiaredinmiş ve tüm ekibini de bu yönde hizmete ve misafir memnuniyetineodaklamış bir isim.

  

“Ülkesini en çok seven, İşini en iyi yapandır” ilkesiyle vatanhizmeti olan askeri görevinden sonra, sanki görevini de vatanhizmeti gibi görüp gece gündüz, hafta içi hafta sonu demedenekibinin en önünde giden ama en arkasını da en ileriyi de görebilenhizmet aşkıyla dolu bir ömrün imzasını yaptıklarıylapaylaştıklarıyla gösteren bir isim.

 Bu Kadarına da Pes Doğrusu

Cengiz Sönmez, çok çalışıyor. Hafta içi ofiste başlayan maratondaha sonrasında şube ziyaretleriyle devam ediyor. Cumartesi ya daPazar eşiyle buluştuğu nokta yine bir Midpoint Şubesi, yani eşineişte vakit ayırıyor, bu kadarı da fazla diye düşünenlere de geceyarısı işletmelerden gelen acil durum telefonları cevap oluyor.

                                                               

Her Adımı ve Çözümü İnsan Odaklı

Çalışanları, misafirleri, tedarikçi firmaları ile ilgili olarakinsan odaklı derin hassasiyetiyle ben değil biz diyen, üzüntüyüsevinç yapmak için neyi varsa ortaya koyan bir isim. Güçlü yüreği,mütevazi kişiliğiyle ne kadar profesyonel olarak çalışsak daiçimizde amatör bir ruhun olması gerektiğine inanıyorum diyerekçalışan ekibinin de manevi motivasyonun şart olduğuna inanarakmotiveediyor.                

Midpoint’in EkipRuhu       

En çok çalışan ama en az yorulan

En çok bilgili ama en mütevazı

Hak yemeyen, hakkını yedirmeyen

Mevkii yükseldikçe küçülmesini bilen

Başarının şans değil, azimle, inatla, sabırla, titizlikle, birekip ruhuyla çalışmaktan geçtiğine inanan…

  

Küçük ayrıntılarda öğrenecek çok şey var.

Serviste gelişim ve mükemmeliyetin küçük ayrıntılardaolduğuna inanan, her Midpoint çalışanının afiyet olsun, var mıbaşka bir isteğiniz, arzunuz, öneriniz teşekkür ederim dediğindebunu kalbiyle Türk misafirperverliğiyle söylemesini ekibineaşılayan, örnek ve önder bir isim.

Yazdığım kelimelerin mutlaka eksiği vardır ama o hepfazlasını yapmak için durmaksızın en iyisini yapacaktır. Midpointişletmelerinin hizmet neferi, insan gibi insan Cengiz Sönmez’iülkemizin hizmet sektörüne kazandırdığı artı değerler için canıgönülden kutluyorum.  

  

Zincire en son katılan İstanbul Etiler Midpoint ve diğerşubelerinin de başarılarının devamını diliyorum. Son dönemlerdeİstanbul’da bulunduğum süreçlerde yapmış olduğum ziyaretlerde üstünhizmet anlayışıyla Trump Towers Alış Veriş Merkezinde örnekgösterilen Midpoint işletmesini ve ekibinin alış veriş merkezinekattığı artı değeri de sizlerle paylaşmadangeçemeyeceğim.

Cevaplar bazen nedenlerde saklıdır.

Tatil tadında kalın…

Yorumlar