BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  MEDYA

Çağan Atakan Arslan kimdir Survivor'a imza atacak!

Çağan Atakan Arslan kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Survivor 2016 ünlüler kadrosunda yer alan Avatar Atakan tam bir dövüş makinesi. 17 yaşında dövüş sporlarına başlayan Atakan Arslan Survivor'a imza atacak.

Abone ol

Survivor 2016 hızlı başladı yarışmacılar olay oldu. Peki Çağan Atakan Arslan kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Survivor 2016 ünlüler kadrosunda yer alan Avatar Atakan tam bir dövüş makinesi! Sayısız başarısı olan Çağan Atakan Arslan Survivor'un en iddialı isimlerinin arasında geliyor.

ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN KİMDİR SURVİVOR 2016'YA İMZA ATACAK

Çağatay Atakan Arslan kimdir, Survivor ünlülerin dövüş makinesi... 27 Ağustos 1989, İstanbul doğumlu olan Çağan Atakan Arslan spor hayatına basketbol ile başlamıştır.

16 yaşında vücut geliştirme ile devam eden Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve hayatına spor hayatına yön vermiştir. Yurtiçinde ve yurtdışında kickboks, muay thai ve free fight alanlarında sayısız başarılara imza atan Arslan, bazı dizi ve sinema filmlerinde de oyunculuk yapmıştır.Çağan Atakan Arslan, modellik ve mankenlik de yapmaktadır. Türkiye'de bir ilk olan Turkish Power Wrestling'de “Soldier” olarak ringe çıkmıştır.

Çağan Atakan Arslan'ın güreşteki bitirici hareketleri arasında 'Asker selamı' ve 'F-16' denilen hareketleri bulunuyor. İmza hareketleri arasında ''Mekanize bağlama' ve 'Cop Lock' vardır. Arslan'ın idolü ise Guile'dir.

Başarıları

2007 - Kickboks Türkiye Şampiyonu
2009 - Wffa Free Fight Avrupa Şampiyonu
2010 - Muay Thai Türkiye Şampiyonu
2010 - Best Muay Thai Superlig Şampiyonu
2010 - Wof World O-Sport Federatıon Muay Thai Dünya Şampiyonu
2010 - İfma Büyük Erkekler Muay Thai Dünya Üçüncüsü
2011 - Türkiye Muay Thai Şampiyonu
2011 - Best Muay Thai Süper Ligi Şampiyonu
2011 - İfma Büyük Erkekler Muay Thai Dünya Şampiyonu

ÖNCEKİ HABERLER
Eski emniyet müdürü hakkında yakalama kararı!
Çin'den 'bukalemun' robot
Yılmaz Morgül kimdir Survivor kutsal amacı!
Ankara'da eski sevgili dehşeti: 3 ölü
Ukrayna Büyükelçisinden Rusya iddiası
e nabız grip aşısı olacakların listesi sorgulama
Yorumlar 1 yorum