HABER /  MAGAZİN

Burak Özçivit evi terk etti!

Geçtiğimiz ay nişanlanan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ile ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Sabah Yazarı Bülent Cankurt ünlü çift ile ilgili bir detay paylaştı.

Sabah Gazetesi Yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşe yazısında Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ile ilgili ayrıntı bir bilgi yazdı. 

"Burak Özçivit evi terk etti" başlığı ile okuyucularına seslenen Cankurt, geçtiğimiz gün yaşanan gelişmeleri kaleme aldı.

İşte o yazı: 

"Ünlü oyuncular Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, aybaşında Evcen'in ailesinin yaşadığı Almanya'da evlilik yolunda ilk adımı atıp nişanlanmıştı. Ancak daha 20 gün önce ilişkilerini resmiyete döken çiftin ayrıldığını öğrendim! Hatta Burak Özçivit, geçen hafta pılıyı pırtıyı toplayıp Fahriye Evcen ile birlikte yaşadıkları İstinye'deki evi terk etmiş ve Acıbadem'deki baba ocağına gitmiş"

AİLE İSTANBUL'A GELİNCE İŞLER KARIŞTI...

"Hemen yanlış anlaşılmasın; mutluluktan ayakları yere basmayan ve Haziran sonunda evlilik planları yapan çiftin ayrılığı tamamıyla mecburiyetten... Hatırlarsanız Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, iki yıl önce aynı evde yaşamaya karar vermişti. Burak Özçivit de, Ulus'taki evini mobilyalarla birlikte kiraya verip Fahriye Evcen'in İstinye'deki evine taşınmıştı. Ancak Fahriye Evcen'in ailesi, kızlarının başrollerini Murat Yıldırım ile paylaştığı 'Sonsuz Aşk' filminin geçen haftaki galasına katılmak için İstanbul'a gelince işler karışmış. Fahriye Evcen, galaya katılmak ve bir süre İstanbul'da tatil yapmak için gelen babası Ramazan Evcen ile amcası ve yengesi Necmi-Sanün Evcen'i evinde ağırlamak isteyince, Burak Özçivit'e mecburen yol görünmüş."

İşte Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in düğün tarihi

ÖNCEKİ HABERLER
Kılıçdaroğlu olmasa da yüzde 25 oy alır
Referandum sonuçları piyasaları nasıl etkiler?
Sır isimlerin ziyaretini bu oteller çözecek
Tacizci müdür serbest şikâyetçiler gözaltında
Feci olay 11 aylık bebek su kovasına düşüp öldü
Yaz tatili ne zaman 2020 MEB okullar ne zaman kapanıyor?
Yorumlar