BIST 8.026
DOLAR 28,90
EURO 31,46
ALTIN 1.924,11
HABER /  MEDYA

Buket Aydın'ın yeni programı 40 ne zaman başlıyor ilk tanıtım yayınlandı olay konuk

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın'ın yeni programı 40'ın ilk tanıtımı yayınlandı. Buket Aydın kimdir? Acun Ilıcalı'nın konuk olacağı 40 ne zaman başlayacak? Buket Aydın'la 40 CNN Türk'te...

Abone ol

Peki Buket Aydın kimdir, kaç yaşında, kiminle evli, daha önce nerelerde çalıştı? İşte Buket Aydın'a dair merak edilen her şey...

Kimdir bu Buket Aydın? Nihat Doğan'ı iki günde çıldırttı şimdi yalvarıyormuş

Buket Aydın Kimdir? 1985 yılında dünyaya gelen 33 yaşındaki Aydın, Bursa doğumlu. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirdikten sonra aynı okulda ve aynı bölüme yüksek lisans yaptı. Yüksek lisansın ardından sunuculuk ve spikerlik eğitimi alan Buket Aydın, spikerlik hayatına başladı.

Daha Önce Nerelerde Çalıştı? Buket Aydın eğitimini tamamladıktan sonra özel bir radyoda spiker olarak çalıştı. Bir senelik radyo macerasının ardından spor programlarında sıkça gördüğümüz kadın spikerler arasına katılarak Kanaltürk'ün spor bültenlerini sunmaya başladı. Kanaltürk'ün hafta sonu haber bültenlerini de sunan Aydın, buradan TRT Türk'e geçiş yaptı.

2011 yılında NTV'ye geçerek haber kuşaklarında sunuculuk yapmaya başlayan Buket Aydın, NTV'de hafta içi gece saatinde başlayan Gece Bülteni Kuşağı'nı sundu.

NTV'den sonra Ahmet Hakan Coşkun yerine Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğuna getirildi.

2013 yılından beri Erce Baykal'la evli olan Aydın, spikerliğin yanında Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak çalışıyor.

Spiker Buket Aydın Nihat Doğan’a yönelik koruma kararı aldırdı