HABER /  GÜNCEL

Bomba iddia! Zarrab 2018'de öldürülecek o kesin!

Habertürk gazetesi yazarı Sevilay Yılman'dan bomba bir iddia geldi: Yeni yılda yani 2018’de Reza Zarrab adıyla, kimliğiyle yaşayan bir insan olmayacak artık! İtirafçılığının karşılığında FBI tarafından tanık koruma programına alındığı için öldürülecek Zarrab."

ABD'de tutuklu bulunan "Reza Zarrab'la ilgili itirafçı oldu mu?" tartışmaları sürerken Habertürk yazarı Sevilay Yılman'dan bomba bir iddia geldi: Reza Zarrab'ın 2018 yılında öldürülecek...

Zarrab'ın zaten itirafçı olmak için ABD'ye gittiğini savunan Sevilay Yılman, "Yeni yılda yani 2018’de Reza Zarrab adıyla, kimliğiyle yaşayan bir insan olmayacak artık! İtirafçılığının karşılığında FBI tarafından tanık koruma programına alındığı için öldürülecek Zarrab" iddiasında bulundu.

İşte Sevilay Yılman'ın köşesinden o iddiadan satır başları şöyle:

ABD'YE İTİRAFÇI OLMAK İÇİN GİTTİ

"...Reza Zarrab’ın hayat hikâyesi çok acayip bir noktaya evrildi. Ama bu acayiplikten kastım Zarrab’ın yargılandığı davada itirafçı falan olması değil. Ben bu durumu hiç acayip bulmuyorum; aksine başından beri bunun böyle olduğuna inandığım için şaşırmıyorum son gelinen noktaya. Biliyorsunuz, aylar evvel yazmıştım Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş ve kızıyla gittiği ABD seyahatinden önce itirafçı olmayı kabul ettiğini. Bana göre o seyahat, Amerika’ya Disneyland’ı görmeye gitme arzusu falan hepsi bir kurguydu ve bu kurgunun geleceği nokta da zaten bu olacaktı."

2018'DE REZA ZARRAB KİMLİĞİLE YAŞAYAN OLMAYACAK!

"ABD polisi ve yargısıyla anlaşma yapmış olması ve bundan hareketle itirafçılığı falan acayip değil bu hikâyede. Acayip olan bundan sonra yaşayacakları. Bir gün beyazperdeye aktarılırsa bu hikâyenin en seksi, ilgi çekecek tarafı da bu kısmı olacak. Çünkü eğer iddialar doğru ise yeni yılda yani 2018’de Reza Zarrab adıyla, kimliğiyle yaşayan bir insan olmayacak artık! İtirafçılığının karşılığında FBI tarafından tanık koruma programına alındığı için öldürülecek Zarrab."

YENİ KİMLİK... ESTETİK AMELİYAT... VE YENİ HAYAT... 

"Şu anda ABD’de bir yerlerde FBI gözetiminde bir evde, ama 27 Kasım’dan sonraki gelişmeler çerçevesinde serbest bırakıldıktan sonra bambaşka bir kimlikle yaşamaya devam edecek. Büyük bir ihtimalle koruma programının gereği estetik ameliyatla filan görüntüsü de değiştirilecek. Bilirsiniz, Hollywood yapımı aksiyon temalı filmlerde sık sık işlenir Amerika’daki bu tanık koruma programı. Adam ya da kadın itirafçı olduktan sonra bambaşka bir tip ve görüntüyle, farklı bir kimlikle yeni bir hayata yelken açar."

ZARRAB'I YEPYENİ BİR HAYAT BEKLİYOR

"Özetle sevgili okurlarım... Zarrab’ı da yepyeni bir hayat bekliyor. İşte bu kısmı da bana çok ilgi çekici geliyor. Acaba bu yeni kimliği nasıl olacak? Nerde yaşayacak? Ve küçücük yaşta trilyonlarla oynayan Zarrab’a Amerika nasıl bir hayat sunacak? Ve acaba bu yeni hayat onu mutlu edecek mi? Düşünsenize Zarrab Kuzey Amerika’da bir kasabada, sıradan, kendi halinde yaşayan bir balıkçı... Balık tutarak hayatını kazanıyor ve o balıkları tutarken geride bıraktıklarını hayal ediyor filan... Eski yaşantısı size de acayip gelmiyor mu? İlgi çekici ve gizemli..."

ÖNCEKİ HABERLER
Korkutan uyarı: Dünya yavaşladı, çok büyük depremler olacak
Aydın'da şiddetli yağış 5 günlük ve saatlik tahmin
Meteoroloji Antalya için alarm verdi hava durumu kötü
ROK: TSK'da seçim yapılsa en düşük oyu AK Parti alır
AK Parti'den Devlet Bahçeli'yi üzecek haber!
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak son haber gedli
Yorumlar 17 yorum