YAZARLAR

Bodrum'da Tatil Otelleri

Bu hafta sizlerle bu yaz tatilinde Bodrum’da tatil yapmak isteyenler için kendilerine özgü farklı hizmet anlayışlarıyla değişik konseptlerde konaklama alternatifi olabilecek birbirinden ilginç otelleri paylaşmak istiyorum. Bodrum tatili düşünenler bu otel

Merhabalar,

Bu hafta sizlerle bu yaz tatilinde Bodrum’da tatil yapmakisteyenler için kendilerine özgü farklı hizmet anlayışlarıyladeğişik konseptlerde konaklama alternatifi olabilecek birbirindenilginç otelleri paylaşmak istiyorum. Bodrum tatili düşünenler buotelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

  

Bodrum’da Yaz Başladı

Bodrum’da kaliteli servis, dingin bir atmosfer, iyi bir müzik,özellikle SPA Welness ve Squash, en iyi A la carte mönüleri ile hergeçen gün göz dolduran Ramada Resort Bodrum bu yılBodrum’un özellikli tercih edilecek oteli olarak tatilcilere gözkırpıyor.

12 ay boyunca istikrarından ve kalitesinden ödün vermeyen buotel, Bitez vadisi ve Kos Adasına karşı keyifli bir tatil içinsizleri bekliyor. Ramada Resort Bodrum’unGenel Müdürü Tayfun Subay önderliğindeki ekibikusursuz bir tatil için sizleri ağırlamaktan büyük bir onur vemutluluk duyacaktır.

  

Benimde Bodrum’daki vazgeçilmez otel adreslerimin başında gelenRamada Resort Bodrum Tayfun Subay ve ekibiyleBodrum’a tatil adına hizmet sektöründe özellikli otelcilikanlayışını getiren örnek bir tesis. Ufak ayrıntılarla derinliğiyüzey ile birleştiren Tayfun Subay; dürüstlüğü, alçak gönüllülüğü,otelcilikteki içerik yönetimi ve kendine özgü karakterli duruşuylabaşarının tesadüf olmadığını gösteren bir isim. Kendisini veekibini canı gönülden kutluyorum.

  

Bodrum’un Ağabeyi Fatih Can Ekşi

Bodrum Akyarlar da bulunan Kefaluka Resort, Fatih Can Ekşi’ninuzun yıllar otelcilik sektöründeki deneyimleriyle kurguladığıotelcilik anlayışıyla Bodrum’da herşey dahil tatil için tercihinizolabilir. Kefaluka’nın koordinatörü Fatih Can Ekşiile Ramada Resort Bodrum’un Genel Müdürü Tayfun Subayile birlikte 2013 yaz sezonunda Bodrum’da tatil ve otellerüzerine keyifli bir sohbet yaptık.

   

Bodrum’da ki gastronomik gelişmelerin sevindirici olduğunu dilegetiren Fatih Can Ekşi, Bodrum’da bu sezon hizmete girecek yeniotellerinde Bodrum’da ki tatil alternatiflerinin çoğalmasıylabirlikte iyi hizmet için olumlu olacağını ifade etti ve tatilcileriBodrum’a bekliyoruz dedi. İyi bir sezon geçirmemiz dileğiylediyerek Kefaluka’dan ayrıldık.

  

La Brezza Otel

Hayallerimizi, emeğimizi, gençliğimizikattık

Bodrum Karaincir’de Mustafa Vurucular veOzan Vurucular isimli iki pırl pırıl genç kardeşinel emeği, göz nuru, doğal ve samimi bir otelcilik anlayışı ile misgibi sabun kokan  resepsiyonundan, farklı oda, bahçe ve havuzdekorasyonlarına kadar hayallerini yaşattıkları bu otel, rahat vekeyifli bir tatil için farklı bir otel tercihi olabilir.

    

Hayata Pedal Çeviriyor

Kahveyi yudum yudum içmek gibi yolları da pedallarıylaadımlayarak hayata anlam katan bir isim Ünal Bayrak, 57 yaşındaemekli bir banka müdürü. Bursa Gemlik’ten bisikleti ile yolaçıkarak Çanakkale’den sahil şeridini bisikletiyle turlayarakBodrum’a ulaşıp La Brezza Suit Otel’de tatil molası vermiş,bisiklet sporunun tutkun bir ismi. “Antalya, Mersin üzerinden deKıbrıs’a geçerek, Konya üzerinden Bursa’ya döneceğim. Bisikletleülkemi gezmek benim için en güzel tatil. İyi ki La Brezza’da bu ikigencecik insanın konuksever otelinde kalmış. Her gittiğim yerdekendilerini tavsiye edeceğim” dedi.

Tatilde kendinizi yaşamak istiyorsanız La Brezza Otel’euğrayın derim.

    

Gliss Hotel & SPA

Gerçekten Çok Güzel

  

Başarılı iki kadın girişimcinin hassas dokunuşlarıyla, her biribirbirinden özel farklı odaları ve isimleri, manzarası, gerçektabloları, ince dokunuşlarıyla müdavim ve ayrıcalıklı bir tatilinBodrum da ki adresi Gliss Hotel & SPA

  

Doria Hotel

Bodrum Bitez'de özel bir Tatil

  

Suyundan espressosuna, konumdan güler yüzlü ekibine kadar,kendine özgü kaliteli hizmet anlayışıyla dikkatleri çeken bu otelinbaşında dinamik, tuttuğunu koparan başarılı bir iş kadını olanGenel Müdür Senda Baretto Gomez bulunuyor. Eğer bodrum Bitez'detatil yapmak istiyorsanız kesinlikle bu oteli düşünmelisiniz.

  

Nice’in hemen kuzeydoğusunda Monte Carlo, Türkiye’deBodrum…

Vouge Hotel Bodrum Açıldı

Türkiye’de Resort otelciliğin güçlü ismi Geylan Dursunoğluyönetimindeki bu otel önümüzdeki yıllarda Bodrum’da ki güçlü tatilmarkası olmaya aday.  Geylan Dursunoğlu imzasını taşıyan herotelde başarı ve mutluluk vardır.

  

Tecrübeli satış direktörü Suat Avcı, Bodrum’un dünya ölçeğindehak ettiği değeri bulması için canla başla çalışmalarımızısürdürüyoruz. Bodrum’u dünyaya tanıtıyoruz. Monte Carlo ne iseBodrum daha da iyisi olacaktır. Bodrum enlerin tatil adresidir.

  

Vogue olarak villalarımız, luxury hizmet anlayışımız, aileleriçin sunduğumuz farklı tatil alternatifleriyle gümbür gümbürgeliyoruz.  Şimdiden Türk turizmine hayırlı uğurlu olsun…

  

Ülkemizin en gözde tatil adreslerini, otellerini ve mekanlarınısizlerle buluşturmaya ve seyahat kültürünün inceliklerini sizlerlepaylaşmaya durmaksızın devam ediyorum. Türk turizminin veotelciliğinin İspanya, Yunanistan, Mısır, İtalya, Fransa, Uzak Doğuülkeleri arasında örnek gösterilen, öncü duruşunun her geçen günbaşarılı turizm profesyonelleri ve güçlü turizm politikalarıylasürdürülebilir istikrarının devam etmesini canı gönülden temenniediyorum.

Tatil tadında kalın.

Yorumlar