BIST 1.431
DOLAR 8,33
EURO 10,06
ALTIN 480,47
HABER /  MAGAZİN

Beyaz'dan evlilik açıklaması!

Yıllardır evlilik ve baba olma hayali kuran şovmen Beyazıt Öztürk artık vazgeçti. Beyazıt Öztürk, evliliği artık düşünmediğini açıkladı

Abone ol

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Yerel Zincirler ve Perakende Fuarı'nın gala gecesinde şovmen Beyazıt Öztürk, iş adamı Ali Ağoğlu'nu konuk aldı.

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Yerel Zincirler ve Perakende Fuarı'nın gala gecesinde şovmen Beyazıt Öztürk, iş adamı Ali Ağoğlu'nu konuk aldı. Ali Ağaoğlu ''Ben iş adamıyım, siyaset benim kulvarımda değil. Zaten Trump da örnek alınacak biri değil'' dedi.

Show programı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Beyazıt Öztürk, verdiği kilolarla dikkat çeken Cem Yılmaz'ın da vücudunu beğendiğini söyledi. Beyazıt Öztürk, ''Güzel olmuş, demek onun hocaları iyi, başarılı'' dedi. Kendisinin spor yapsa da zayıf göstermesinin zor olduğunu belirten Beyazıt Öztürk, ''Ben kemik yoğunluklu bir insanım, spor yapsam da zayıf göstermem'' dedi.

Evliliği artık düşünmediğini söyleyen Beyazıt Öztürk ''Çocuk özlemimi de arkadaşlarımın çocuklarından gideriyorum, ama evlilik olmasa da hayatımda bir kadın istiyorum'' dedi.

Son günlerde hakkında çıkan ev aldı haberlerini yalanlayan Beyazıt Öztürk, ''Ev almadım, sadece şehirden biraz uzaklaştım, kirada oturuyorum'' dedi.
ÖNCEKİ HABERLER
Müzmin bekâr Beyazıt Öztürk'ten evlilik açıklaması!
Anneler Günü için süper fırsatlar!
Taksim'de dehşet olay! Şefi, kafasından bıçakladı
Aldatılma şüphesiyle katliam yapıp intihar etti
Rus helikopteri Baltık Denizi’nde düştü! Ölüler var
Cinayetin sırrı çözüldü: Katil pilot çıktı
Volkan Bayar'ın üniversite katliamında kan donduran detay
Ebru Polat yaz sezonunu Boğaz'da açtı!
Adetli kadın kandilde ne yapmalı hayız olan nasıl ibadet etmeli?
ABD dergisi yazdı! Darbeyi Türkiye önledi
Yorumlar