HABER /  MAGAZİN

Bestemsu Özdemir kimdir nereli Can Yaman'dan neden ayrıldı?

Bestemsu Özdemir kimdir aslen nereli kaç yaşında? Can Yaman'dan ayrıldıktan sonra birçok isimle anılan Bestemsu Özdemir'in instagramı özel hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki Bestemsu Özdemir'in yeni sevgilisi kim?

Can Yaman'dan ayrıldıktan sonra önce Oğulcan Engin ile daha sonra Kenan Acar ile birlikte görüntülendi. Bir anda popüler bir isim haline gelen Bestemsu Özdemir merak ediliyor. Gelin hep birlikte Bestemsu Özdemir'e yakından bakalım.

Meryem dizisinde canlandırdığı karakterle dikkatleri üzerine çeken Bestemsu Özdemir sevgilisi Can Yaman'dan ayrıldı. Can Yaman'dan ayrıldıktan sonra bir anda popüler bir isim haline gelen Bestemsu Özdemir 25 yaşında. Duru güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken 2012 yılından beri oyunculuk yapıyor. 5 yıllık kariyerinde hızlı bir yükseliş sergileyen Bestemsu Özdemir 25 yaşında. 92 doğumlu olan güzel oyuncu, lise öğrenimi Fransız lisesinde yaptı. İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünü bitiren Bestemsu Özdemir kiminle sevgilisi merak ediliyor.

BESTEMSU ÖZDEMİR KİMİNLE SEVGİLİ? Bestemsu Özdemir önce Oğulcan Engin ile daha sonra Kenan Acar ile görüntülendi. Magazincilere konuyla ilgili açıklama yapmayan Bestemsu Özdemir'in ilerleyen günlerde tekrar Can Yaman ile birlikte olup olmayacağı ise merak konusu.

CAN YAMAN'DAN NEDEN AYRILDI?

Evlenecekleri düşünülen fakat ilişkilerini bir türlü devam ettiremeyen Bestemsu Özdemir ile Can Yaman'ın neden ayrıldığı bilinmiyor. 

Bestemsu Özdemir ünlü oyuncuyla fena yakalandı yeni bir dizi aşkı mı?

 

Yorumlar