BIST 4.186
DOLAR 18,83
EURO 20,22
ALTIN 1.137,88
HABER /  GÜNCEL

Bayrampaşa elektrik kesintisi 27 Şubat Salı ne zaman gelecek?

Bayrampaşa'da elektrikler gitti, 27 Şubat Salı Bahçelievler elektrik kesintisi BEDAŞ sitesinde duyuruldu. Buna göre Bayrampaşa'da bugün Güzeltepe Mahallesi, Atmaca Sokak, Üçtepe Sokak'ta elektrikler bugün 22.00-06.00 saatleri arasında kesilecek. Peki elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ Bayrampaşa açıklaması.

Abone ol

Bayrampaşa elektrik kesintisi, elektrikler ne zaman gelecek 27 Şubat BEDAŞ açıklaması. Bayrampaşa'da bugün Güzeltepe Mahallesi, Atmaca Sokak, Üçtepe Sokak'ta elektrikler 22.00-06.00 saatleri arasında kesilecek. 

İstanbul Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi internet sitesi üzerinden, 27 Şubat 2018 İstanbul Avrupa yakasında uygulanacak olan planlı elektrik kesintilerini yayımladı.

Arıza onarım bakım ve yatırım tesislerinin devreye alınması için yapılan ‘Planlı Bakım ve İyileştirme Çalışmaları Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında enerji verilemeyecek yerlerin listesi BEDAŞ tarafından açıklandı.

BEDAŞ İLETİŞİM VE ARIZA BİLDİRİMİ: Aşağıdak verilen planlı kesintilerde ilçe ve mahallenizi bulamıyorsanız BEDAŞ'a 186 numaralı Çağrı Merkezi'nde bildirebilir veya arıza bildirim forumunu online doldurabilirsiniz.