BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
HABER /  GÜNCEL

Bakan açıkladı: Milletvekilimiz kardeşini kaybetti

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın da aralarında bulunduğu gruba yönelik saldırıya ilişkin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya açıklama yaptı.

Abone ol

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın da aralarında bulunduğu gruba yönelik saldırının ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya katıldığı TV programında, "Ben de milletvekilimizi aradım az önce başsağlığı diledim. Kendisiyle konuştum. Kardeşini kaybetmiş ve 4 ağabeyinin de yaralı olduğu bilgisini verdi." dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya katıldığı TV programında saldırıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Ben de milletvekilimizi aradım az önce başsağlığı diledim. Kendisiyle konuştum. Kardeşini kaybetmiş ve 4 ağabeyinin de yaralı olduğu bilgisini verdi. "4 ağabeyim yaralı" dedi. İki tanesi ağır yaralıymış. Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum."

Suruç'ta AK Partililere saldırıSuruç'ta AK Partililere saldırıSuruç'ta AK Partililere saldırıSuruç'ta AK Partililere saldırıHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Ölümden döndü! Aynı yerde o anları anlattı
Erdoğan anne ve babasının mezarlarını ziyaret etti
Bakımevinde hemşire dehşeti! Gördüklerine dayanamadı
Bayram mesajları resimli kısa anlamlı yeni SMS sözleri
Kilis bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Gaziantep bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Adıyaman bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Şanlıurfa bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Mardin bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Batman bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Yorumlar 1 yorum