BIST 1.565
DOLAR 7,45
EURO 9,02
ALTIN 443,11
HABER /  GÜNCEL

Ölümden döndü! Aynı yerde o anları anlattı

İstanbul'da cadde üzerinde seyir halinde olan otomobilin sürücüsü, bir aracın arkadan çarpmasının ardından direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil, cadde üzerindeki bir büfenin camından içeri girip iki kişiye çarptı.

Abone ol

İstanbul Kağıthane'de bir aracın arkadan çarpmasının ardından kontrolden çıkan otomobil, büfeye daldı. Büfenin girişinde oturan iki müşteri, savrularak yere düştü. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan müşterilerden Ali Donbay, sürücüyü darp etti. Kaza anı ve sonrasında yaşananları anlatırken 'Ölümden kurtulduk. Verilmiş sadakamız varmış. O anın şokuyla, ben de onu pataklamışım' dedi.

Bu sırada, büfenin girişinde, bir masada oturan iki müşteri, çarpmanın etkisiyle savrularak dondurma dolabı ile otomobilin arasında kaldı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan kazazedelerden biri, yerden kalktıktan sonra otomobil sürücüsünü darp etti. Büfe sahibi ve diğer müşteriler, kazazedeyi engelleyerek olayın daha fazla büyümesinin önüne geçti. Yaralılar kaldırıldıkları hastanede ayakta tedavi edildikten sonra taburcu oldu.

"SIKIŞTIKLARI YERDEN KURTARDIK"

Büfe sahibi Mustafa Can, işyerini yeni açtıklarını belirterek "Sabahleyin cadde üzerinde iki araç kaza yapıyor. Bir tanesi de aracının direksiyon hakimiyetini kaybederek dükkana girdi. O sırada dükkan içinde iki müşteri masada oturuyordu. Dondurma dolabıyla birlikte ileriye doğru sürüklendiler. Daha sonra, biz yardımcı olduk. Sıkıştıkları yerden kurtardık. Yaralılardan biri olayın şokuyla, şoföre tepki gösterdi. Darp etti. Biz araya girdik" dedi.

"BEN DE ONU PATAKLAMIŞIM"

Kaza sonrası sürücüyle tartışan Ali Donbay ise, "Sabahleyin burada kahvaltı yapıyordum. Dışarıdan bir araba geçti, güm diye bir ses çıktı. Birden ayağa kalktım, ne oluyor diye dışarı baktım. Araba gelerek bize vurdu. Ben de kafayı betona vurmamak için eğilerek kendimi sağ tarafa attım. Ölümden kurtulduk. Verilmiş sadakamız varmış. O anın şokuyla, ben de onu pataklamışım" diye konuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan anne ve babasının mezarlarını ziyaret etti
Arefe günü okunacak dualar Hz. Ali özel arefe duası okunuşu
Bayram mesajları resimli kısa anlamlı yeni SMS sözleri
Eker: Çözüm sürecinde HDP bize yardım etmedi
Gaziantep bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Adıyaman bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Şanlıurfa bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Mardin bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Batman bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Manisa bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Yorumlar 2 yorum