BIST 0
DOLAR 8,88
EURO 10,38
ALTIN 496,34
HABER /  GÜNCEL

Babalar Günü mesajları uzun kısa resimli en güzel hediyeler

19 Haziran 2016 Babalar Günü'nde babanızı en güzel hediyeler ve anlamlı mesajlarla sevindirin. Uzun, kısa ve resimli Babalar Günü mesajları v hediye önerileri internethaber.com'da.

Abone ol

Babalar Günü geldi. Babanızı Babalar Günü mesajlarıyla hatırlamak isteyenler için kısa, uzun ve resimli babalar günü mesajlarını derledik. 19 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü'nde kısa mesaj olarak gönderebileceğiniz, sözlü olarak söyleyebileceğiniz veya hediye paketi üzerine iliştirebileceğiniz mesajları internethaber.com'da.

İşte en yeni Babalar Günü mesajları...

Babalar günü, bu sene 19 Haziran Pazar günü kutlanacak. Herkesi, Babalar Günü hediyesi telaşı sarmışken aynı zamanda sevgimiz ifade etmekte yardımcı olacak güzel sözler arıyoruz. Bu yüzden sizlere Babalar Günü için yardımcı olacak en yeni mesajları haberimizde topladık. İlk defa 19 Haziran 1910’da kutlanmaya başlanan Babalar Günü. İşte doğduğumuz günden beri sevgisini üzerimizden eksik etmeyen babalarımıza hatırlandıkları ve sevildiklerini ifade ettiğimiz bir özel gün olarak hayatmızda yer edinen Babalar Günü mesajları…

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 19 HAZİRAN 2016

*Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

*Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

*Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü mesajları

*Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

*Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

*Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

*Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

*Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

babalar günü mesajları kısa resimli

*İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

*Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

*Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.

*Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

*Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

babalar günü mesajları uzun fotoğraflı

*Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

*Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdigimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim Babam.

*Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

*Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

*Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.

*Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

babalar günü

*Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım.

*Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun. Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin… Babalar günün kutlu olsun.

*Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın… Babalar günün kutlu olsun babacım.

*Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun baba.

*Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun. Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası…

*Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam. Aslan babam, babalar günün kutlu olsun…

*Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…

19 haziran 2016 pazar babalar günü

*Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…
*Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim.

*Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

*Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun… Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

*Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

*Sen güçlü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun…

*Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

*Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun. Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ

*Teknoloji ile yakından ilgilenen babalar için cep telefonu ve tablet iyi bir seçim olabilir.

*Kişisel bakımına özen gösteren babalar için traş seti ve parfüm iyi bir seçenek olabilir.

*Erkeklerin vazgeçilmezi ayakkabı ve şık bir saat babanız için güzel bir hediye.

*Klasik hediyelerden vazgeçemeyenler için gömlek ve pantolon alternatifler arasında.

ÖNCEKİ HABERLER
MHP kurultayında çatlak Akşener'e karşı güç birliği
MHP kurultayında çatlak Akşener'e karşı güç birliği
Sonbahara Özel Fırsatları Kaçırma!
Sonbahara Özel Fırsatları Kaçırma!
MHP kritik gün tüzük kurultayı bugün
MHP kritik gün tüzük kurultayı bugün
Cihangir Firüzağa saldırısıyla ilgili flaş gelişme
Cihangir Firüzağa saldırısıyla ilgili flaş gelişme
SAYISAL LOTO sonuçları 18 Haziran Sayısal çekilişi çıkan sayılar
SAYISAL LOTO sonuçları 18 Haziran Sayısal çekilişi çıkan sayılar
MHP kurultayı öncesi Bahçeli'den son uyarı
MHP kurultayı öncesi Bahçeli'den son uyarı
CHP'nin iftarına katılanlar aç kaldı!
CHP'nin iftarına katılanlar aç kaldı!
Hava durumu fena İstanbul - İzmir - Ankara dikkat!
Hava durumu fena İstanbul - İzmir - Ankara dikkat!
Erdoğan'ın Gezi Parkı sözleri TT oldu
Erdoğan'ın Gezi Parkı sözleri TT oldu
Kısmetse Olur kim elendi sızan ismi açıklıyoruz!
Kısmetse Olur kim elendi sızan ismi açıklıyoruz!