HABER /  EMLAK

Babacan Port Royal'in merakla beklenen satış ofisi tamamlandı

10 Aralık Cumartesi günü satış ofisini ziyaretçilerine açacak olan Babacan Holding, etkinliğe katılacak misafirlerini kokteyl partisiyle ağırlayacak.

Kendi geliştirdiği arsalar üzerine güvenli yaşam alanları inşa eden Babacan Holding, lokasyonunun en lüks ancak en ulaşılabilir projesi ‘Babacan Port Royal’in satış ofisini 10 Aralık’ta misafirlerine açaçak. 0.59 faiz, 120 ay vade avantajıyla satışa çıkan ‘Babacan Port Royal, ön satışlarda gördüğü yüksek taleple dikkat çekiyor.

2002 yılından beri kendi geliştirdiği arsalar üzerinde inşa ettiği güvenilir konut projeleri ile bilinen Babacan Holding, kısa süre önce ön talep satışlarına başladığı ve Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde bulunan ‘Babacan Port Royal’ satışları ile müşteriler tarafından yoğun ilgi görüyor.

10 Aralık Cumartesi günü satış ofisini ziyaretçilerine açacak olan Babacan Holding, etkinliğe katılacak misafirlerini kokteyl partisiyle ağırlayacak. Bölgenin en iddialı, en prestijli, en kaliteli ve tüm bu ayrıcalıklara rağmen en hesaplı projesi olma özelliği taşıyan Port Royal, inşa edildiği lokasyondaki projelere kıyasla % 30 daha ekonomik fiyatlar sunuyor. Babacan Port Royal’de daireler, ön talep satışlarına özel 120 ay vade 0.59 faiz oranıyla satışa sunuldu.

Ayrıca; 50 ay vade sıfır faiz imkanıyla da ev sahibi olma fırsatı sunan Babacan Port Royal projesi hayallerine kavuşmak isteyenler için muhteşem bir yaşam vaat ediyor. Babacan Holding’in kendi arazisi üzerinde hayata geçirdiği ve kaçırılmayacak kampanyalar sunan ‘Babacan Port Royal’de krediler holdingin kendi bünyesinden sağlanıyor.

Yaklaşık 10 bin m2 açık bahçe alanına sahip olan projede yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları dikkat çekiyor. Babacan Port Royal projesinde ayrıca bin metrekarelik kapalı alanı; fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatı alanlarına ayrılmış durumda.

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılan proje, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlar da yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de yer alıyor. Babacan Port Royal sunduğu imkanları ve fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Dehşet yüzüne yansıdı otogarda feci olay!
Türel: Umudunu kaybeden geleceğini kaybeder
Bir Fuat Avni daha Kozanlı Ömer'in adamı çıktı!
Emniyet amirinin aracından çıkana bakın! Şok olacaksınız
Rus uçağını düşürme emrini veren şok isim!
Eski eşini kızgın yağ ile yakmıştı! İşte istenen ceza
Yorumlar