YAZARLAR

Aziz Başkan yeni bir Alex getirecekmiş!

Fenerbahçeliler, aldığı hazzın, yaşadığı mutluluğun, yaşanan şampiyonlukların, takılan yeni yıldızların... kanıtını görmek istiyor. Sahamızdaki maçlarımız hüzünle sonuçlanıyor. Yıllarca büyük başarılar elde eden Aziz Başkan'ın hep rahatsızlık verdi.

Biz Fenerbahçeliler artık kalbimizin aldatılmasınadoyduk. O yüzden, Aziz Başkan'ın "Alex'ten dahaiyi bir yıldız transfer edeceğiz" sözü bize inandırıcıgelmiyor. 
Aziz Başkan'ın ağzından bu sözleri işittiğimde,normalde sevinmem, mutlu olmam gerekiyordu. Ama sevinmedim,sevinemedim. Çünkü, Aziz Başkan'ın 3 Haziran'a az bir zamankala, kalbimizi aldatma tercihinde bulunduğunugörebiliyorum.

Üzgünüm...
Aziz Başkan'ın ettiği sözler bizisevindirmiyor. 
Sevindirmediği gibi, kötü hissettiriyor. 
" (...) Alex'den daha iyi bir yıldız."
Alex'in celladı olan birinin, bu konuşmayı yapmasıtuhaf değil mi? değil. Aman kalsın, yeni bir yıldız falanistemiyoruz, zira korkuyoruz.  "Alex'ten daha iyibir yıldız"ı getirip, sonra da kovacağından, bir daha daadını anmayacağından, hatta adı geçtiğinde tüylerinin diken dikenolacağından korkuyoruz.
İyisi mi Aziz Başkan, gel 3 Haziran'da bizi ışıksızbırakma. Fenerbahçeliler olarak, biz huzuru Ali Koç'ta buluyoruzartık.
Hakkın bâki sevgili Aziz Başkan!
Yıllardır karşı koyamadığımız bir cehennemi yaşıyoruz.Herkesle, her şeyle kendin için değil, Fenerbahçemiz içinkavga ettin. FETÖ'nün Fenerbahçe'yi ele geçirmesine izinvermedin, sana yapılan hiçbir çirkinliğe teslim olmadın...
El hak!

Ama Allah için söyle Aziz Başkan.
Yalnız mı yaptın tüm bunları?
Tek başına mıydın?
Bugün Fenerbahçe'yi bölmekle suçladığın Ali Koç yanındaolmadı mı?
Hain bataklığa karşı direnmedi mi? 

Ruhumuza hepimizin ruhuna Fenerbahçe tutkusu bulaşmış bir kere.Kalbimizdeki yangın bu yüzden hiçbir zaman dinmez, dinmeyecek.Ama bilesin ki, göz pınarlarımız hep ıslaktır başkan.Buğulu bakışlarla izliyoruz Fenerbahçemizi.. Fenerbahçemabedinde tattığımız her acıdan sonra, Aziz Başkan'ın sesiniduyamıyoruz artık. Ne konuştuğunu biliyoruz elbet, amasağır direnişe geçiyoruz, bilerek, isteyerek duymamakta ısrarediyoruz. Fenerbahçeliler uçurtmanın önünü kesen sertrüzgarın Aziz Başkan olduğunu düşünüyor çünkü! Gönül ve zekaterbiyesinden yoksun kimi kendini bilmezlerin ettiği kemsözler de cabası...

Fenerbahçeliler, aldığı hazzın, yaşadığımutluluğun, yaşanan şampiyonlukların, takılan yeni yıldızların...kanıtını görmek istiyor. Sahamızdaki maçlarımız hüzünlesonuçlanıyor. Yıllarca büyük başarılar elde eden Aziz Başkanhep rahatsızlık verdi. Ne acıdır ki, şimdilerdeen çok biz rahatsızlık duyuyoruz. 

Aziz Başkan, 20 yıl boyunca, başarılarının bedelini hemaldı, hem ödedi. Alkışlandı ama, taşlandıda. Yıllarca, birileri eteğine yapışıp çekiştirdiAziz Başkanı, yere çakılması için herkes bir olup ayağına çelmetaktı. Biz yanında olduk, çünkü doğru yolda yürüyordu. Ama şimdiöyle değil... Fenerbahçe'nin ayağına çelme takılıyor yereçakılsın diye.. dibe vursun diye... 

Aziz Başkan bizim için, "efsane"dir...
Öyle kalsın diyoruz... Fenerbahçe'nin ayağına çelmetakan o olsun istemiyoruz. Taşlamak yerine, hep alkışlamak, daimaalkışlamak istiyoruz... 

Fenerbahçemiz için çok mu şey istiyoruz acaba?

Yorumlar24 yorum