HABER / GÜNCEL

Avcılar'da öğrenci dehşeti! Arkadaşını göğsünden bıçakladı!

ANKARA'da, Hukuk öğrencisinin araştırma görevlisi bıçaklayıp öldürmesinin üzerinden bir gün geçmeden bir öğrenci bıçaklama haberi de İstanbul Avcılar'dan geldi. Avcılar'da bir ortaokulda 14 yaşındaki öğrenci arkadaşını göğsünden bıçakladı. Yaralı öğrenci hastaneye kaldırılırken, arkadaşını bıçaklayan öğrenci gözaltına alındı.

İSTANBUL 'un Avcılar ilçesinde Yeşilkent Mahallesi, Okul Caddesi üzerinden bulunan orta okulda saat 11.45'te 7. sınıf öğrencileri arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Kavga sırasında 7. sınıf öğrencisi Muhammed D. (14) göğsünden bıçaklandı. Muhammed D., öğretmenleri tarafından hemen okulun yakındaki sağlık ocağına götürüldü.

İlk müdahalesi sağlık ocağında yapılan Muhammed D., ihbar üzerine olay yerine gelen ambulansla Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

ÖĞRENCİ VE BABASI GÖZALTINA ALINDI: Olayla ilgili polisin soruşturması sürerken, hastanede tedavi altına alınan öğrencinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Polis, Muhammed D.'yi bıçakladığı öne sürülen Mücahit İ. ile birlikte babasını da gözaltına aldı.

Ceren Damar Şenel'i yok yere öldürmüş katilin verdiği ifadeye bakın

Ceren Damar'ın cenazesinde eşinden katiliyle ilgili ibretlik açıklama

Yorumlar23 yorum