BIST 1.441
DOLAR 8,24
EURO 10,04
ALTIN 485,74
HABER /  GÜNCEL

AUZEF giriş OYS sayfası açıköğretim vize sonucu-İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi açıköğretim vize sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun cevabı binlerce öğrencinin gündeminde. 22 Nisan Pazar günü yapılan AUZEF vize sınav sonuçlarının bu hafta içinde en geç 4 Nisan'a kadar açıklanması AUZEF OYS sayfasında açıklanması bekleniyor. AUZEF sonuçları TC şifresi ile sorgulanacak.

Abone ol

İstanbul Üniversitesi açıköğretim vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu öğrencilerin gündeminde. 22 Nisan Pazar günü sabah oturumu ile yapılan AUZEF sınav sonuçlarının bu cuma, yani 4 Mayıs'a kadar AUZF OYS sayfasında erişime açılması bekleniyor. AUZEF sınav sonuç bilgisini adaylar TC şifresi ile sorgulayacak. İstanbul Üniversitesi açıköğretim vize sınav sonuç bilgisi çıktısı adayların adresine posta ile gönderilmeyecek, sonuçlar online olarak AUZEF OYS sayfasında ve https://acikogretim.istanbul.edu.tr adresinden öğrenilecek.

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunuyor.

İstanbul Üniversitesi açıköğretim yarıyıl sonu bitirme sınavı yani final sınavı ise 26 Mayıs-27 Mayıs'ta yapılacak. Yarıyıl sonu telafi sınavları ise 30 Haziran-1 Temmuz arasında yapılacak.

ÖNCEKİ HABERLER
Ramazan ne zaman başlıyor hava durumu ilk hafta raporu
150 yıllık tarihi lise binası restorasyondan sonra kapılarını ilk kez açtı
Bomba teklif! Cumhurbaşkanı Başdanışmanı 'genel af' önerdi
CHP'den bomba asgari ücret vaadi!
Belediyecilik tarihinde ilk kez bir şehir tiyatrosu kurdu
Ehliyet sonuçları kaç gün sonra açıklanacak güncel MEB sınav takvimi
AÖL sonuçları 2018 Açıklise bahar dönemi sınav sonucu TC ile giriş
Ramazan'da kaç saat oruç tutulacak 2018 Ramazan kaç gün sürecek
O partilerin liderleri CHP'den aday gösterilecek
CHP'nin adayı Abdullatif Şener mi? Olay açıklama
Yorumlar