BIST 1.332
DOLAR 7,93
EURO 9,46
ALTIN 462,75
HABER /  GÜNCEL

AUZEF giriş OYS sayfası açıköğretim vize sonucu-İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi açıköğretim vize sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun cevabı binlerce öğrencinin gündeminde. 22 Nisan Pazar günü yapılan AUZEF vize sınav sonuçlarının bu hafta içinde en geç 4 Nisan'a kadar açıklanması AUZEF OYS sayfasında açıklanması bekleniyor. AUZEF sonuçları TC şifresi ile sorgulanacak.

Abone ol

İstanbul Üniversitesi açıköğretim vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu öğrencilerin gündeminde. 22 Nisan Pazar günü sabah oturumu ile yapılan AUZEF sınav sonuçlarının bu cuma, yani 4 Mayıs'a kadar AUZF OYS sayfasında erişime açılması bekleniyor. AUZEF sınav sonuç bilgisini adaylar TC şifresi ile sorgulayacak. İstanbul Üniversitesi açıköğretim vize sınav sonuç bilgisi çıktısı adayların adresine posta ile gönderilmeyecek, sonuçlar online olarak AUZEF OYS sayfasında ve https://acikogretim.istanbul.edu.tr adresinden öğrenilecek.

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunuyor.

İstanbul Üniversitesi açıköğretim yarıyıl sonu bitirme sınavı yani final sınavı ise 26 Mayıs-27 Mayıs'ta yapılacak. Yarıyıl sonu telafi sınavları ise 30 Haziran-1 Temmuz arasında yapılacak.

ÖNCEKİ HABERLER
Ramazan ne zaman başlıyor hava durumu ilk hafta raporu
150 yıllık tarihi lise binası restorasyondan sonra kapılarını ilk kez açtı
CHP'nin evli vekilinin yasak aşkından çocuğu olduğu ortaya çıktı
Bomba teklif! Cumhurbaşkanı Başdanışmanı 'genel af' önerdi
CHP'den bomba asgari ücret vaadi!
Güler Işık ne zaman tesettüre girdi rüya gördü hayatı değişti
Yorumlar