BIST 1.443
DOLAR 8,56
EURO 10,38
ALTIN 511,84
MEDYA

Arka Sokaklar 572. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 572. yeni bölümüyle 8 Ocak 2021 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 572. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 8 Ocak 2021 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kefaret 7. bölüm fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Tövbeler Olsun 20. bölüm fragmanı
Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm fragmanı
Zümrüdüanka 25. bölüm fragmanı
Baraj 20. bölüm fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanı
İstanbul Taksim'de polise saldıran Lübnanlı turist hastaneyi de karıştırdı
Prof. Dr. Bingür Sönmez: Aşı yaptırmam diyenler vatan hainidir
İstanbul Beykoz'da Türk ve Azerbaycan bayraklarına çirkin saldırı
Yorumlar