BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
MEDYA

Arka Sokaklar 545. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 545. yeni bölümüyle 6 Mart 2020 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 545. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 6 Mart 2020 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Payitaht Abdülhamid 111. bölüm fragmanı
Öğretmen 1. bölüm 3. fragmanı
Çukur 90. bölüm fragmanı: 3. sezon 23. bölüm
Zalim İstanbul 33. bölüm 2. fragmanı
İdlib'de rejim hedefleri etkisiz hale getirildi
Ece Üner: 33 şehidimizi unutanın vicdanı kurusun
Yunan sınır polisi göçmenlere biber gazı ve ses bombasıyla müdahale etti
60 saniyede bugün (28 Şubat 2020)
Hayati İnanç'ın şehit yorumu sosyal medyanın gündemine oturdu!
İdlib Şehidi Uzman Onbaşı Emre Baysal'ın Nisan ayında düğünü olacaktı