BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  MEDYA

Arka Sokaklar 490. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Arka Sokaklar 490. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 12 Ekim Cuma günü ekrana gelecek olan Arka Sokalar dizisinin 490. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle nefesleri kesen Arka Sokaklar dizisinin 490. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

Kanal D'de cuma akşamları ekrana gelen ve en uzun soluklu dizi unvanını elinde bulunduran Arka Sokaklar, yayınlanan son bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Herkes şimdiden Arka Sokaklar dizisinin 490. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Mesut, Polat’ı konuşturmayı başarır. İsmail Dağdeviren’in dosyasını Rıza Baba’ya verir. İsmail, Polat’ın konuştuğunu öğrenince Yavuz’u, Oğuz’u vurması için görevlendirir. Yavuz, Oğuz’u vuracakken bıçak yanlış kişiye saplanır.

Metin, Asiye’den sağdıkları sütü eve getirecekken, Tekin ondan acil para ister. Metin, konservatuara giderek parayı götürür. Sağdığı süt başka bir gencin kahve termosuyla karışır. Tekin’in acilen bu olayı çözmesi gerekmektedir.

Selin'in, İzmir’e gitme durumu netleşmiştir. Yolculuk için hazırlıklarını yapar. Mesut bu duruma çok içerler. Selin’i bu kararından döndürmek için radikal bir karar verir. Ancak, bu kararını Selin’e açıklayıp açıklayamayacağı da merak konusudur.

Bir kurye İsmail’e yüklü miktarda para götürür. Ekip, döviz bürosundaki çalışandan adres bilgisi alır. Ekip, adrese gider ve etrafı kuşatır. Halis, kuryeyi yere düşürür. Bir torba toplayıcı kuryedeki çantayı alır ve ortadan kaybolur. Çantayı alan kişi hiç ummadık biri çıkacaktır.

ARKA SOKAKLAR 490. BÖLÜM FRAGMANI: Arka Sokaklar 490. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Arka Sokaklar'ın 490. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz. 

ÖNCEKİ HABERLER
PTT Kredili Mevduat Hesabımı nasıl kapatabilirim?
Beşiktaş'ta Olivier Giroud sesleri
İstanbullu Gelin 57. yeni bölüm fragmanı son bölüm yıktı geçti
Beşiktaş Konya'da as kadroyla sahada olacak
10 kilometrelik mesafeye 213 TL alan taksicinin 5 yıl hapsi istendi
Bursa'da kadın balkondan aşağı böyle atladı o anlar görüntülendi
Yorumlar