HABER /  MAGAZİN

'Arap atı gibi' sözlerine Hadise'den olay cevap!

Hadise, kendisi hakkında ''Hadise'yi yıllar önce görmüştüm. O zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi." diyen Serhat Akın'a "Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın" dedi.

Ünlü şarkıcı Hadise, Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın'ın ''Hadise'yi yıllar önce görmüştüm. O zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi." sözlerine sosyal medya hesabından oldukça ağır bir yanıt verdi.

Serhat Akın'ın sözlerine Hadise sosyal medya hesabından oldukça ağır bir yanıt verdi.

''UZAKTAN ADAMSIN AMA ADAMLIKTAN UZAKSIN''
"Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın" diyen Hadise şu mesajı yayınladı:

"Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken ben de susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi? Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düşürüldüğünün farkında... Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.
Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah."


ÖNCEKİ HABERLER
Ramazan Bayramı ne zaman tatil 9 gün olur mu-2018 takvimi
Türel, “Perge’ye 4 milyon turist bekliyoruz”
2018 KPSS başvuru parası ne kadar-KPSS oturum ücretleri
Şırnak'ta hain tuzak! Acı haber geldi...
Büyük operasyon! 5 DEAŞ elebaşısı yakalandı biri iade edildi...
A101 12 Aralık katalog broşürü aktüel ürünler uygun fiyata raflarda!
Yorumlar 2 yorum