HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Apple'ın yeni iPhone modelleri bir hayli tuzlu olacak!

Ortaya atılan bir iddiaya göre Apple'ın bu yıl içinde piyasaya sürmesi beklenen 3 yeni telefon modelinin fiyatları bir hayli dudak uçuklattı.

Apple'ın bu yıl piyasaya 3 yeni model sürmesi bekleniyor. Ortaya atılan iddialara göre Apple'ın piyasaya süreceği telefonların fiyatları bir hayli tuzlu olacak gibi. Herkesin merakla beklediği telefonların fiyatlarının ne kadar olacağıyla ilgili Morgan Stanley analisti Katy Huberty bir iddia ortaya attı. Katy Huberty'nin iddiasına göre LCD ekranlı yeni iPhone , 699 dolara satışa sunulabilir. 

Ancak Huberty, Apple’ın ortalama satış fiyatını çok düşürmemek için telefonu 769 dolara satışa sunabileceğini düşünüyor. Apple'ın daha ucuz iPhone modellerini piyasaya sunacağını biliyoruz ancak akla ilk gelen soru şu:

FİYATLAR BİN DOLAR BARAJINA GELDİ: iPhone X’in 5.8 inçlik OLED ekrana sahip olan bir diğer modeli ise 899 dolara raflardaki yerini alacak. 6.5 inç OLED ekrana sahip Plus modelinin ise 999 dolara satışa sunulacağı ortada gezen iddialar arasında. 256 GB versiyonunun bu fiyatlandırmadan biraz daha yukarı olabileceği düşünülüyor.

Tüm bu soru işaretlerinin yanıtını Apple'ın Eylül ayında düzenleyeceği tanıtım lansmanı sırasında göreceğiz. Bakalım Apple bizim için neler hazırlıyor.

Yorumlar