BIST 1.337
DOLAR 7,84
EURO 9,36
ALTIN 448,41
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Apple'ı rezil eden fotoğraf TIKLA GÖR

Apple fabrikalarını gezen Tim Cook'un çektirdiği fotoğraftaki Windows görüntüsü, dalga konusu oldu.

Abone ol

Her dev firmada olduğu gibi, Apple cephesinde de başta bulunan isim, pek tabi firmanın birçok noktasında kendisini gösteriyor; kelimenin tam manası ile çalışanlarının arasına karışıyor.

Tim Cook da geçtiğimiz gün Apple markasının göz bebeği konumundaki Mac'lerin üretim merkezinde ufak bir gezintiye çıktı.

DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Gezinin bir amacı da, tabii ki özellikle sosyal medya üzerinden Apple'ın Amerika 'da üretildiğini ve en ince teknolojik detayların kullanıldığını gözler önüne sermekti. Bir anlamda gövde gösterisi denilebilenecek gezinin sonuçlarıysa bir hayli ilginç oldu. Her ne kadar yayınlanan fotoğraflar gerçekten göz alıcı olsa da aralarından bir tanesi hem Tim Cook'u, hem de Apple'ı hiç ummadıkları bir şekilde tarihe çiviledi.

APPLE WİNDOWS KULLANIRSA

Cook'un bir çalışanın yanında çektirdiği fotoğrafın arka planında bulunan monitöre biraz yakından bakıldığı zaman , Apple Mac Pro üretiminde kullanılan Mac bilgisayarın, Windows işletim sistemine sahip olduğu net bir şekilde görülüyor. Paylaşılan fotoğraf ve fotoğrafın paylaşım amacı, durumu bir hayli komik hale getirmek için yeterli oldu ve fotoğraf bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

fft81_mf2220632.jpeg 

ÖNCEKİ HABERLER
Yeni Malatyaspor’dan haber var
Borsa 81 bini aştı! Kritik eşik yaklaşıyor
Kısa süre içinde adayımızı belirleyeceğiz
Çankaya Köşkü'nde 18 yıl sonra bir ilk!
İthalatta yeni bir dönem başlatıyoruz
Birben Çoşkun kimdir kaç kilo evli mi Doya Doya Moda Birben yaşı
Yorumlar 8 yorum