BIST 1.540
DOLAR 7,41
EURO 9,00
ALTIN 443,14
HABER /  EĞİTİM

AÖF sınav tarihlerine güncelleme-vize final sınav ne zaman?

AÖF sınav tarihleri değişti, yeni AÖF vize final sınav tarihleri ne zaman?Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF) bahar dönemi sınav tarihlerini değiştirdi. AÖF bahar dönemi vize ve final sınavı ne zaman yapılacak? İşte 2018 AÖF bahar dönemi sınav tarihleri...

Abone ol

AÖF sınavları ne zaman, AÖF sınav tarihlerine güncelleme geldi. AÖF bahar dönemi sınav tarihlerinde değişti. AÖF'ten yapılan açıklamada aynı tarihte yapılacak PYBS nedeniyle bahar dönemi final sınavlarının tarih değişikliği yapıldığı bildirildi. AÖF bahar dönemi vize ve final sınavı ne zaman yapılacak? İşte 2018 AÖF bahar dönemi sınav tarihleri...

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ 2018: AÖF'ün 2017-2018 akademik takviminde yer alan bilgiye göre, AÖF bahar dönemi ara sınavı 14-15 Nisan, dönem sonu sınavı 02-03 Nisan, üç ders sınavı ise 21 Temmuz olarak açıklanmıştı.

AÖF tarafından yapılan duyuruda AÖF bahar dönemi dönem sonu sınavının tarihinin değiştirildiği açıklandı. AÖF bahar dönemi dönem sonu sınavı 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacak. Ara sınav ve üç ders sınavı tarihlerinde ise değişiklik yapılmadı.

AÖF'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar) ve ilk defa yapılacak olan Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları İçin Yapılacak Sınav (8. sınıflar) tarihleri MEB tarafından 02-03 Haziran 2018 tarihleri olarak yeniden belirlenmiştir.

Bu nedenle 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihlerinin 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılması kararı alınmıştır."

AÖF SORU VE CEVAPLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR: AÖF soru ve cevapları, Anadolu Üniversitesi e-Kampüs sistemi üzerinden görüntülenmektedir. Öğrenciler e-Kampüs sistemine öğrenci girişi yapmalı ve ardından çıkmış sınav soruları bağlantısına tıklanmalıdır. Açılan ekranda AÖF soru ve cevapları görüntülenecektir.

ÖNCEKİ HABERLER
Gaziantep'in projesi diğer illere örnek olacak
Karaman imsak vakti saati akşam ezanı kaçta okunuyor-2018 imsakiye
3 aylar tesbihi okunacak esmalar-kaç kere ne zaman okunmalı?
Çekya’dan skandal Salih Müslim kararı!
Çukur 22.yeni bölüm fragmanında Baykal Vartolu'yu öldürecek mi
Söz 39.yeni bölüm fragmanında Bahar ve Yavuz boşanıyor mu
Vali açıkladı! 2 Nisan'a kadar sisteme dahil olmayan...
Siyah Beyaz Aşk 23.yeni ölüm fragmanında Aslı bebeği aldırıyor mu
Yemekteyiz 16 Mart kim kazandı puan sıralaması
Kılıçdaroğlu'nun 'Afrin merkeze girilmesin' sözü soruldu
Yorumlar