HABER /  GÜNCEL

AÖF sınav tarihleri 2019 vize sınavı ne zaman ayın kaçında?

Eğitim hayatına açıköğretim fakültesinden devam eden öğrencilerin gireceği AÖF sınav tarihleri netleşti. Buna göre AÖF bahar dönemi ara sınavı yani vize sınavı 13-14 Nisan'da yapılacak. AÖF sınavı 2 oturumla yapılacak. AÖF sınav sabah oturumu sabah 9.30’da öğleden sonraki oturum ise 14.00'te yapılacak.

AÖF sınav tarihleri ne zaman, 2019 AÖF bahar dönemi vize sınavına kaç gün kaldı saat kaçta araştırmaları başladı.  AÖF bahar dönemi ara sınavı yani vize sınavı 13-14 Nisan'da yapılacak. AÖF sınavı 2 oturumla yapılacak. AÖF sınav giriş yerleri ve AÖF sınav giriş belgesi alma sayfası 7 iş günü içinde erişime açılacak.

AÖF bahar dönemi ara sınavları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamada AÖF sınav tarihleri ile ilgili bilgiler verildi. Sınavlar Türkiye'de sabah saat 9.30’da, öğlenden sonra saat 14.00’da, K.K.T.C. Lefkoşa’da ise sabah saat 08.30'da, öğlenden sonra ise saat 13.00'da yapılacak.

AÖF SINAVLARI NE ZAMAN: Adayları gireceği AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı 13 - 14 Nisan 2019 tarihinde yapılacak.  Öğrencilere, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecektir. Sınavlar Cumartesi-Pazar günleri dört oturum halinde yapılmaktadır.

AÖF SINAV PROGRAMI İÇİN TIKLAYIN

SINAVA GİRİŞ KURALLARI: Öğrenciler seçmiş oldukları sınav merkezlerinde sınava katılırlar. Öğrencilerin; ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, ilçe, bina, salon, sıra, tarihte ve saatte sınava gireceği “Fotoğraflı Sınava Giriş Belgesi”nde belirtilmektedir.

Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini sınav tarihinden bir hafta öncesinde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TAKVİMİ

Bahar Dönemi Ara Sınavı 13 - 14 Nisan 2019

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 - 26 Mayıs 2019

Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı 20 Temmuz 2019

ÖNCEKİ HABERLER
EURO 2020 Elemeleri'nde gecenin sonuçları
Mitroglou'ndan Galatasaray'a kötü haber
Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye 'sokak kabadayısı' cevabı
TOKİ başvuruları nasıl yapılır son gün ne zaman?
Mustafa Cengiz'den mahkeme açıklaması
Bacaklarda şişme neden olur evde nasıl geçer pratik egzersizler
Yorumlar