HABER /  KÜLTÜR VE SANAT

'Anka Kuşu dokundu ve her şey değişti...'

Türkiye'nin J.K. Rowling'i olarak tanınan edebiyat dünyasının en genç yazarlarından Melodi Baç'ın "Anka Kuşu" adlı fantastik romanı piyasaya çıktı.

"Anka Kuşu dokundu ve her şey değişti..."

Türkiye'nin J.K. Rowling'i olarak tanınan edebiyat dünyasının en genç yazarlarından Melodi Baç'ın "Anka Kuşu" adlı fantastik romanı piyasaya çıktı.

Destek Yayınları imzasıyla okura sunulan "Anka Kuşu", hayalin sınırsızlıkla, felsefenin duyguyla harmanlandığı türünün iddialı eserlerinden biri olmaya aday.

Düş gücünün geniş kanatlarını "Anka Kuşu"yla tamamen özgür bırakan yazar Melodi Baç, kahramanı Carmen'i başka gezegenler arasında dolaştırdığı gibi ona pek çok duyguyu deneyimleyebilme ve karmaşa ortasında macerasını dilediği gibi yaşama imkanı da tanıyor.

ankanin-dönüşü.jpg

Konusu:

Carmen, her zaman sıkıcı bir hayatı olduğundan şikâyet eden genç bir kızken, bir anda kendini başa çıkamayacağı bir karmaşanın içinde bulur. Yeni tanıştığı ve kendisinin zümrüt olduğunu söyleyen Ron adında bir delikanlıyla, Dünyalıların varlığından habersiz olduğu Crictus adlı bir gezegene gidip, daha önce hiç görmediği ve kendisini öldürmek için yanıp tutuşan kardeşi Enka ile sonu gelmeyecek bir taht mücadelesine girmek zorunda kalır. Bu sırada tahtta oturan ruh avcısından kurtulmalı ve yerini bildiği tek zümrüdü ele geçirmelidir. Carmen’ın hayatı artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır, çünkü o Anka’nın ta kendisidir.


Destek Yayınları/ Edebiyat/ 368 syf./23 TL

ÖNCEKİ HABERLER
Bu kan grubundan olanlarda büyük tehlike!
Açıklarsam... Ethem Sancak'tan Doğan bombası
Bebek sesiyle ilgili ilginç araştırma
Altın fiyatları bugün 5 haftanın zirvesinde
Devlet Bahçeli'den mazot vaadi!
Emekli maaş farkları ne zaman yatacak tahsis numarasına göre
Yorumlar