BIST 1.557
DOLAR 7,48
EURO 9,05
ALTIN 442,01
HABER /  GÜNCEL

Alper Özün Inglot Türkiye Pazarlama Direktörü oldu

Kısa bir süre önce Siba Kozmetik tarafından Türkiye’ye tekrar getirilen Polonyalı kozmetik firması Inglot’un Pazarlama Direktörlüğü’ne Alper Özün getirildi.

Abone ol

Geniş renk yelpazesinin yanı sıra insan sağlığına ve doğaya dost renkli kozmetik ürünleriyle öne çıkan Inglot Türkiye’nin Pazarlama Direktörlüğü’ne getirilen Alper Özün, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler’de tamamladı. Kariyerine sırasıyla Yapı Kredi Emeklilik A.Ş. Kurumsal Pazarlama, Total Oil Türkiye A.Ş. Pazarlama İletişimi’nde devam ettikten sonra Atasay’da Reklam Yöneticisi olan Özün, Inglot Türkiye Pazarlama departmanının yönetimine atandı.

85 ülkede faaliyet gösteriyor
Inglot Kozmetik Amerika, Rusya, Fransa, İngiltere, Almanya, Güney Afrika ve Ortadoğu ülkeleri gibi dünyada 85’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Inglot dudak ürünlerinin 600 farklı çeşidiyle 1.500’den fazla rengi bir araya getiriyor, 600 göz ürünü ve 300’den fazla yüz ürünün yanı sıra 400’e kadar varan oje tonu sunuyor.

Alper Özün, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler’de tamamladı. Kariyerine sırasıyla Yapı Kredi Emeklilik A.Ş. Kurumsal Pazarlama, Total Oil Türkiye A.Ş. Pazarlama İletişimi’nde devam ettikten sonra Atasay’da Reklam Yöneticisi olan Özün, Inglot Türkiye Pazarlama departmanının yönetimine atandı.

ÖNCEKİ HABERLER
Ayva Tatlısı nasıl yapılır?
Elazığ İyi Parti milletvekili adayları YSK kesin isim listesi
HDP Diyarbakır milletvekili adayları 2018 YSK isim listesi
Bingöl İyi Parti milletvekili adayları YSK kesin isim listesi
Tunceli İyi Parti milletvekili adayları YSK kesin isim listesi
Erzincan İyi Parti milletvekili adayları YSK kesin isim listesi
Erzurum İyi Parti milletvekili adayları YSK kesin isim listesi
Muş İyi Parti milletvekili adayları YSK kesin isim listesi
Fetih mesajı: Satılık ve karışık zihniyetlere sızmış...
HDP milletvekili adayları 27. dönem milletvekilleri isim listesi
Yorumlar