BIST 11.123
DOLAR 33,09
EURO 36,11
ALTIN 2.599,62
HABER /  GÜNCEL  /  EMLAK

Ali Nuhoğlu'ndan Fikirtepe semineri

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Yatırımcı Gözü ile İstanbul'un ve Fikirtepe'nin Gelişimi" seminerinde konuşacak

Abone ol

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Yatırımcı Gözü ile İstanbul'un ve Fikirtepe'nin Gelişimi" seminerine katılacak.

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi tarafından, 29 Mayıs 2013 tarihinde düzenlenecek "Yatırımcı Gözü ile İstanbul'un ve Fikirtepe'nin Gelişimi" seminerine konuşmacı olarak katılıyor.
Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Kuruluşundan bu yana Gayrimenkul sektöründe yurtiçi ve yurtdışı Konut, özellikli yapılar, sağlık, kamu, altyapı, kent parkları & çevre düzenleme ve Spor Tesisleri gibi çeşitli alanlarda nitelikli projeleri hayata geçiren Nuhoğlu İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, sektördeki deneyimlerini Kadir Has Üniversitesi'ndeki seminerde katılımcılarla paylaşacak.

Nuhoğlu İnşaat'ın bugüne kadar yaptığı projeler arasında Florya'daki dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Sinan Erdem Spor Salonu, Kazakistan Prime Plaza Alışveriş Merkezi, Kazakistan-Muratbayeva Lüks Konutları yer alıyor. Ayrıca, İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından Fikirtepe'de, toplam 350 milyon TL Yatırım bedeli ile 1.100 konutluk "Yenitepe Kadıköy" karma projesi de hayata geçiriliyor.