YAZARLAR

AK Parti'nin düşmanları ve korku

Cumhurbaşkanı ve ailesine atılan iftiralara karşı siyaset yapması gereken "gönlü zengin arkadaş" kabinenin en başarılı bakanı Soylu'nun geçmişteki siyasi söylemlerini diline dolayan Özgür Özel'e eşlik etmeyi tercih ediyor!

AK Parti'yi savunan kimi kalemler, ya dakoltuğu sağlama almak için çırpınan yöneticiler, 2019'dabir yenilgi yaşansın diye, adeta dua ediyor!

Tayyip Erdoğan'ın yaptığı doğruları yazmak veyakonuşmak yerine, birbiriyle didişen, ne çok kalem variktidara yakın medyada. Biri birine"fırıldak" diyor, diğeri"yalaka" olmakla suçluyor aynı kaba kaşıksalladığı arkadaşını... 

Küstah ve kara kalpli saldırgan kişilere karşıverilmesi gereken mücadeleyi, arkadaşlar birbirlerine karşıveriyor.

Yazık!

Bu kavga, kendi evinde mutluluğu bulamayan "Erdoğandüşmanları"nı mutlu etmekten başka hiçbir işeyaramıyor. 

Kendi boyundan çok daha büyük bir cesarete sahip olan buarkadaşlar, "racon" uyarılarına rağmen,bildiğini okuyor, en yakınındaki arkadaşını yok etmek içinçırpınıyor... 

Bir tek kalem erbabı arasında yaşanmıyor bu kavga...
Aynı geminin yolcusu siyasiler de, CHP'nin kuyruğuna takılıp,Erdoğan'ın kefaletiyle AK Parti'ye ve ülkesine hizmet edensiyasiler üzerinden ikbal peşinden koşuyor. 

Örnek mi?
CHP'li Özgür Özel'in takıntısına ortak olanAK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete... isimvermeden, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nungeçmişteki siyasi söylemleri ile, CHP'nin değirmenine sutaşıyor. 

" (...) Zamanında partimize ve genel başkanımıza ağırlaflar edenler, bugün çok ciddi makamdalar... Bunu kabul ediyorolmamız, bizim zenginliğimizdendir... "

Cumhurbaşkanı ve ailesine atılan iftiralara karşı siyasetyapması gereken "gönlü zengin arkadaş" kabineninen başarılı bakanı Soylu'nun geçmişteki siyasi söylemlerinidiline dolayan Özgür Özel'e eşlik etmeyi tercihediyor!

Yüzde 51'e çalışacağına, az önce de ifade ettiğim gibi,CHP'ye ve bilimum "Erdoğan düşmanları"na çalışıyor, onları mutluedecek sözler söylüyor... 

Yapmayın arkadaşlar...
Saçtığınız "zalim zehir" hepimizizehirliyor...
Yapmayın abiler...
Kaleminiz veya dilinizden akan o zehri, bu ülke için kalbiçarpan ve aynı davaya gönül vermiş insanları öldürmekiçin kullanıyorsunuz... Elinizdeki o zehir, FETÖzehrinden farklı değil. Elinizdeki o zehir, Erdoğan'ı yoketmek için yarışan yedi düvelin elindeki zehirden farklıdeğil. 

Siz ne vakit birbirinize bu kadar düşman oldunuz? 
Sizinkine benzer hikayelerin nasıl sonlandığını hatırlayın...
Erdoğan'ın omuzundaki ağır yükü, daha da ağırlaştırmakyerine, gelin bir olup, hep birlikte bu yükühafifletelim... 
Bin ya da daha uzun yıllar, AK Partidavasını zehirleyen canavarlar olarak anılmakistemiyorsak, kenetlenme vaktidir. 

KORKU YENİLGİ GETİRİR

Korku kılıçtan derin keser...
O ne der, şu ne der diye düşünmek yerine cesur olmak,korkusuzca mücadele etmek, kaybettirmediği gibikazandırır... 

Cem Küçük'ü seversiniz, sevmezsiniz o ayrıkonu. Her defasında tek başına karşısına aldığı kişilerin üzerinekorkusuzca gidiyor. Bunu yaparken de, kendi arkadaşlarınıhem korkaklıkla suçluyor, hem de cesur olmalarını salıkveriyor. 

Türlü kahpelikler yapılıyor...
O kahpeliğe karşı koyacağına...
Tırsıyor arkadaş... 
Aman ha diyor...

Acı olan... 
Kendi tırstığı gibi, etrafını da o korkuyla sindiriyor... 
İyi de...
Korkunun ecele faydası yok ki...
Niye tırsıyorsun kardeşim?
Kahpeliğin karşısında tırsılır mı?

Tırsılıyormuş!
Buna ben şahit oldum...

Yorumlar32 yorum