HABER /  2018 GENEL SEÇİMLERİ

AK Parti Osmaniye milletvekili adayları kimler 2018 listesi

OSMANİYE 27. dönem AK Parti milletvekili aday listeleri YSK'ya 21 Mayıs'ta saat 17.00'da teslim edildikten sonra kamuoyuna açıklanacak. Osmaniye milletvekili listesine son şekli temayül yoklaması sonrasında Erdoğan tarafından verildi.

OSMANİYE AK Parti milletvekili aday listelerinde kimlerin isimlerinin yer aldığı büyük bir merak konusu. Osmaniye milletvekili listesi 21 Mayıs pazartesi günü saat 17.00'da YSK'ya teslim edilecek. AK Parti milletvekili adaylarını bu tarihten sonra kamuoyuyla paylaşacak.

AK Parti 24 Haziran 2018 seçimleri için milletvekili aday listelerini belirleyip saat 16.30'da YSK'ya teslim etti. AKP Milletvekili adayları arasında 126 ismin kadın olduğu öğrenildi. AK parti toplam milletvekili aday sayısı 466 adayın evli olduğu öğrenilirken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım sabahın erken saatlerinde partinin genel merkezine gelerek milletvekili adayı listelerine son şeklini verdi. AK Parti'nin milletvekili aday listesi hazırlandı ve liste YSK'ya teslim edildi.

İSİM İSİM TAM LİSTE İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
BBP ve DP kararı Resmi Gazete'de yayımlandı!
AK Parti Kilis milletvekili adayları kimler 2018 listesi
AK Parti Karabük milletvekili adayları kimler 2018 listesi
Ankara'dan korkutan afet görüntüleri
Menbiç'te esnaf PKK'ya karşı kepenk indirdi
2020 yaz tatili ne zaman başlıyor MEB okul tatilleri takvimi
Yorumlar