HABER /  2018 GENEL SEÇİMLERİ

AK Parti Kilis milletvekili adayları kimler 2018 listesi

KİLİS 27. dönem AK Parti milletvekili aday listeleri YSK'ya 21 Mayıs'ta saat 17.00'da teslim edildikten sonra kamuoyuna açıklandı. Kilis milletvekili listesine son şekli temayül yoklaması sonrasında Erdoğan tarafından verildi.

KİLİS AK Parti milletvekili aday listelerinde kimlerin isimlerinin yer aldığı büyük bir merak konusu. Kilis milletvekili listesi 21 Mayıs pazartesi günü saat 17.00'da YSK'ya teslim edildi. AK Parti milletvekili adaylarını bu tarihten sonra kamuoyuyla paylaştı

AK Parti 24 Haziran 2018 seçimleri için milletvekili aday listelerini belirleyip saat 16.30'da YSK'ya teslim etti. AKP Milletvekili adayları arasında 126 ismin kadın olduğu öğrenildi. AK parti toplam milletvekili aday sayısı 466 adayın evli olduğu öğrenilirken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım sabahın erken saatlerinde partinin genel merkezine gelerek milletvekili adayı listelerine son şeklini verdi. AK Parti'nin milletvekili aday listesi hazırlandı ve liste YSK'ya teslim edildi.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TAM LİSTESİ-TIKLA

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti Karabük milletvekili adayları kimler 2018 listesi
Ankara'dan korkutan afet görüntüleri
Menbiç'te esnaf PKK'ya karşı kepenk indirdi
AK Parti Yalova milletvekili adayları kimler 2018 listesi
AK Parti Iğdır milletvekili adayları kimler 2018 listesi
Bekçi alımı 2020 ne zaman yapılacak kaç tane bekçi alınacak?
Yorumlar 2 yorum