BIST 1.976
DOLAR 13,61
EURO 15,44
ALTIN 794,88
HABER /  POLİTİKA  /  AK PARTİ

AK Parti Düzce'den tulum çıkardı!

AK Parti, Düzce'de tüm milletvekillerinin tamamını kazanarak tulum çıkardı.

Abone ol

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, "AK Parti'nin 5 dönemlik iktidarında tüm milletvekillerini Meclise göndermeyi başaran Düzce'den başka il yok" dedi.

Hikmet Keskin, açıklamada, teşkilatlarının bütün unsurlarıyla yaklaşık 30 günlük gayretli seçim çalışması yürüttüklerini ve çok güzel sonuç aldıklarını söyledi.

Düzceli hemşehrilerinin ve teşkilatının üzerilerine düşeni yaparak 5'inci kez üç milletvekilini Meclise göndermeyi başardığını ifade eden Keskin, "Halkımız istikrarsızlığa ve teröre destek olanlara gereken cevabı vermiştir. Biz de omuzlarımızdaki ağır yükün farkındayız. Hem milletvekillerimiz hem de biz, Düzce'ye hizmet etmek adına güzel projeler çıkaracağımızı biliyoruz. Çalışmalarımıza bugün itibarıyla başladık" şeklinde konuştu.

Düzce'nin ülke genelinde önceki seçime göre yaklaşık yüzde 11'lik artışla oyunu en fazla arttıran 6 ilden birisinin olduğunu anlatan Keskin, şöyle devam etti:

"Bu, bizim için çok gurur verici bir olay. Ayrıca, yüzde 70,40'la batıda en çok oy alan il olduk. AK Parti'nin seçim sonuç sistemi SAS'ta da Düzceli gençlerimiz, kardeşlerimiz Türkiye birincisi olmuşlardır. Seçim sonuçlarımızı genel merkezimize en erken ve en doğru şekilde iletmişlerdir. Bu da bizim için gurur verici bir olay. Tulum çıkartan 17 ilden, en başarılı 6 ilden birisiyiz. Bu, bizi mutlu ediyor. İnşallah önümüzdeki dönemde oy oranımızın yüksek olması, hizmetlerimizin de daha fazla olmasını sağlayacak.

AK Parti'nin 5 dönemlik iktidarında tüm milletvekillerini Meclise göndermeyi başaran Düzce'den başka il yok. Bunun da artısı inşallah bu dönem olacak. Hem milletvekillerimizin hizmet etme aşkı hem de bizim hemşehrilerimizle kucaklaşmamız daha güzel olacak. İlimize daha güzel hizmetler gelecek."

AK PARTİLİ ÖZLÜ'DEN AÇIKLAMA

AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü de Düzcelilerin milli hassasiyetleri yüksek insanlar olduğunu, özellikle son 4 aydaki terör örgütünün eylemleri ve ülkenin içinde bulunduğu güvenlik ortamı sebebiyle Düzcelilerin istikrara, birliğe ve bütünlüğe oy verdiklerini söyledi.

Düzcelilerin desteğinin hakkını vereceklerine dikkati çeken Özlü, şöyle konuştu:

"Bizim Düzce için çok güzel projelerimiz var. Önümüzdeki dönemde bunları hayata geçireceğiz. Bize verilen her oyun helal olması için çalışacağımızı paylaşmak istiyorum. Benim siyasete girmekte iki ana amacım var. Bunlardan bir tanesi, doğduğum, büyüdüğüm şehrin çehresini değiştirmek, kalkınmasına katkı sağlamak. İkincisi, uzmanlık alanım olan savunma teknolojileri, savunma sanayileri, askeri teşkilat, savunma yönetimleri konularında hükümete katkı sağlamak.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, dünyanın muharip gücü en yüksek ordularından birisi haline getirilmesinde siyasi otoriteye destek olmak."

YENİ KABİNENİN AÇIKLANMASI

Özlü, Yüksek Seçim Kurulunun seçimin kesin sonuçlarını açıklanmasının ardından oluşturulacak yeni kabineye ilişkin şu değerlendirmede bulundu:

"Benim tahminim, herkesin uzmanlık alanlarına dayalı kabine oluşturulacağı yönündedir çünkü 7 Haziran'dan çok ders aldık, bize çok şey öğretti. Ülkemizin tekrar 7 Haziran yaşamasına gönlümüz razı olmaz. Biz, inşallah milletimizden aldığımız bu yetkiyi sonuna kadar en iyi şekilde kullanacağız. Hizmetlerimizi maksimize edeceğiz. O yüzden kabinede yer alacak arkadaşlarımızın konusunda uzman kişilerden oluşacağı kanaatindeyim.

Bize bu kabinede görev düşüp düşmeyeceği de Sayın Başbakan'ımızın ve Cumhurbaşkan'ımızın takdiridir."

ÖNCEKİ HABERLER
HDP'nin oyları Şişli ve Beşiktaş'ta düştü
HDP'nin oyları Şişli ve Beşiktaş'ta düştü
Yeni Honda City, Ne İstediğini Bilenlere
Yeni Honda City, Ne İstediğini Bilenlere
El Kaide liderinden IŞİD'e birleşme çağrısı!
El Kaide liderinden IŞİD'e birleşme çağrısı!
Yurtdışı oyların dünya haritasında süprizler var!
Yurtdışı oyların dünya haritasında süprizler var!
Acun Ilıcalı'nın amcası AK Parti'den milletvekili oldu
Acun Ilıcalı'nın amcası AK Parti'den milletvekili oldu
İlginç seçim kutlaması! Ampulle halay çektiler
İlginç seçim kutlaması! Ampulle halay çektiler
Aday öğretmenlik sınav sonuçları MEB sorgu ekranı
Aday öğretmenlik sınav sonuçları MEB sorgu ekranı
Demirtaş'a kendi memleketinden büyük şok!
Demirtaş'a kendi memleketinden büyük şok!
Namaz çıkışı Kenan İmirzalıoğlu'nu kızdıran soru
Namaz çıkışı Kenan İmirzalıoğlu'nu kızdıran soru
 İstanbul'da AK Parti'ye  en çok oy veren ilçe
İstanbul'da AK Parti'ye en çok oy veren ilçe