BIST 1.397
DOLAR 8,71
EURO 10,36
ALTIN 497,97
HABER /  GÜNCEL

Abdullah Gül'den flaş Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeyle ilgili açıklama yaptı. Görüşmenin içeriğini açıkladı. Seçimler konuşuldu mu?..

Abone ol

11. CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile 11 Kasım'da yaptığı gizli görüşmenin ifşa olmasının ardından yaptığı açıklama ile eleştirilere cevap verdi. Kılıçdaroğlu ile 11 Kasım'da çalışma ofisinde biraraya geldiklerini belirten Gül, görüşmede birçok kişinin bulunduğunu ve günlük parti meselelerini konuşmadıklarını ifade etti. 

ÖNCE SAADET LİDERİ SONRA CHP... Abdullah Gül adına 11. Cumhubaşkanı Ofisi isimli Twitter hesabından yapılan açıklamada, Abdullah Gül'ün çalışma ofisinde gelen talepler üzerine yerli ve yabancı misafirlerini kabul ettiği belirtildi. Bu kapsamda 1 Ekim 2018 günü Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, 11 Kasım 2018 günü de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Gül'ü ziyaret ettiği belirtildi. 

PARTİLER VE SEÇİM KONUŞULMADI... Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu'nun yaptığı ziyaretlerde Türkiye ve dünya meselelerinin genel çerçevede konuşulduğu belirtilen açıklamada, "Herhangi bir şekilde günlük parti meseleleri ve seçimler söz konusu olmamıştır" denildi.

İşte yapılan o açıklama...

Abdullah Gül ne yapıyor?

Kekeç'ten Gül'e: Kimden ne kaçırıyorsunuz?

ÖNCEKİ HABERLER
10 bin bekçi alımı takvimi 2019 ne zaman başvurular başlıyor?
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Gelir uzmanı maaşları 2019 yılında zamlandı kaç para olacak?
Kadın doktordan genç kıza şok! Al şu cımbızla makası tuvalette...
Modeste için karar çıktı
İmar barışı uyanıklarına şok 5 yıl cezası var
Genel müdür maaşları 2019 ne kadar oldu zamlı liste
Sağlık çalışanlarına 30 dakika sınırlaması
Hac başvuru tarihleri ne zaman son gün-2019
Kahraman Tazeoğlu ölümden döndü!
Yorumlar 20 yorum