eposta yazdır zoom+ zoom-

Yıldırım'ı kızdıran soru! Gazeteciye ağzının payını verdi

Yıldırım'ı kızdıran soru! Gazeteciye ağzının payını verdi

Başbakan Yıldırım, Türkiye hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan soru soran Maltalı gazeteciye ayar verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-02-2017 15:30 - Güncelleme: 17-02-2017 15:30

Resmi ziyaretler kapsamında Malta'ya giden Başbakan Binali Yıldırım, ortak basın toplantısında Malta Başbakanı ile kameralar karşısına geçti.

Toplantı sırasında Maltalı bir gazeteci, Türkiye'de FETÖ nedeniyle meslekten atılan memurları ve terör soruşturmasında tutuklanan gazetecileri sordu. Gerçeklerin farkında olmayan gazetecinin bu sorusuna, Başbakan Yıldırım'ın verdiği cevap, ders niteliğinde oldu.

GAZETECİYE AYAR

Türkiye'nin 5 yıldır 3 milyon Suriyeliye ev sahipliği yaptığını, terörle mücadelede önemli adımların atıldığını hatırlatan Başbakan, hangi Avrupa ülkesinin parlamentosunun bombalandığını sorguladı.

TÜRKİYE MÜLTECİLERE BAKIYOR, AVRUPA İZLİYOR

Başbakan Binali Yıldırım, "Türkiye 5 yıldır, 3 milyon göçmene ev sahipliği yapıyor. Onlarla aşını paylaşıyor, onlara eğitim veriyor. Başkaları sadece uzaktan bakıyor. Türkiye zorda olanlara yardım eden bir ülkedir. Ancak Türkiye aynı zamanda DEAŞ'la, PKK'yla, FETÖ'yle mücadele ediyor.

HANGİ AVRUPA ÜLKESİNDE MECLİS BOMBALANDI

Hangi Avrupa ülkesinde uçaklar meclisi bombaladı, silahsız insanlar acımasızca öldürüldü?" şeklinde konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yıldırım'ı kızdıran soru! Gazeteciye ağzının payını verdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR17 YORUM
  • tam destek 17 Şubat 2017 20:20 İşleri güçleri güçlenmesini, bölgede söz sahibi olmasını istemedikleri Türkiye..artık yemezler bundan sonra dik duran TÜRKİYE olacak karşılarında....Sonuna kadar devletimize destek

    CEVAP YAZ 3 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro