eposta yazdır zoom+ zoom-

Yavuz Bingöl manavlardan özür diledi

Yavuz Bingöl manavlardan özür diledi

'Ben manav Mehmet Efendi değilim' sözü nedeniyle eleştirilen Yavuz Bingöl bugün Meyve-Sebze ve Pazarcılar Federasyonu Başkan vekili Mehmet Emin Yarar ve Manavcılar Odası Başkanı Sinan Çınar ile bir araya geldi.  Sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirten Bingöl, 'tekrar herkesten özür dilerim' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-08-2018 14:16 - Güncelleme: 03-08-2018 14:16

Yavuz Bingöl geçtiğimiz hafta bir röportajında “Kusura bakmasınlar. Ben manav Mehmet Efendi değilim. Bilinçli bir seçmenim” açıklamasıyla eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Gelen eleştiriler üzerine Bingöl, manavlardan özür dilemiş ve sözlerinin yanlış anlaşıldığını açıklamıştı.

Yavuz Bingöl’ün; ilerleyen zamanlarda pazar ve manavları dolaşarak bizzat gönül alacağı da sözlerine ekledi.

Ünlü türkücünün özrünü kabul eden Meyve-Sebze ve Pazarcılar Federasyonu Başkan vekili Mehmet Emin Yarar, olayın tatlıya bağlandığını ve sorunların çözüldüğünü söyledi.

'Manav Mehmet değilim' sözleri nedeniyle eleştirlilen Bingöl geçtiğimiz günlerde Posta Gazetesi'ne verdiği röportajın gazete tarafından çarpıtıldığını söyleyerek 'hatalarından dönsünler' açıklamasını yapmıştı.

O sözlere tepki yağınca gazeteyi suçladı: Hatadan dönsünler

Yavuz Bingöl'den çok konuşulacak sözler: Tillahına kadar...

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yavuz Bingöl manavlardan özür diledi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro