eposta yazdır zoom+ zoom-

Vekil odalarına bırakılan esrarengiz not

Vekil odalarına bırakılan esrarengiz not

TBMM açılış töreni öncesi milletvekili odalarına bırakılan esrarengiz notlar emniyet güçlerini harekete geçirdi. Vekillerin odalarına bırakılan notlarda 'Yemin etme Meclis'e yılan sokma' yazıyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 17-11-2015 14:18 - Güncelleme: 17-11-2015 14:18

Meclis’te milletvekillerinin ofislerine yemin töreni öncesinde esrarengiz bir not dağıtıldığı öğrenildi.

Odaların kapısının altından bırakılan notlarda, “yYemin etme, Meclise yılan sokma” ve “yYeminle Meclise girilmez” ifadeleri yer aldı. 

Güvenlik görevlileri akşam saatlerinde milletvekillerinin kapısının altından gönderilen kağıtların kim tarafından bırakıldığını araştırıyor.

Meclis'teki milletvekili odalarına üzerinde yemin etme meclise yılan sokma yazan esrarengiz notlar bırakıldı.

Sayın Fikri Sağlar”, “Sayın Utku Çakırözer” gibi isim belirtilerek bırakılan notlarda “Türk Bayrağı” ile birlikte “Meclis Gazidir” yazısı yer alıyor. TBMM’nin Emniyet Amirliği bu garip notların sahiplerini arıyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Vekil odalarına bırakılan esrarengiz not haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • EKONOMIST 17 Kasım 2015 16:27 Aman ekonomi daha kötüye gitmesin diye AKP ye oy verenler nasıl büyük bir hata yaptıklarını çok yakında yaşayarak görecekler. Demokrasinin olmadığı bir ülkeye yabancı sermaye gelmez.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro