eposta yazdır zoom+ zoom-

"Türkiye müslümanlara liderlik etmeye çalışıyor"

"Türkiye müslümanlara liderlik etmeye çalışıyor"

'İslam aleminin bugünkü durumu ve görevlerimiz' konferansında konuşan Uluslararası Kudüs ve Filistin Dayanışma Birliği Başkanı Prof. Dr. Hemmam Said, "Türkiye bütün dünya Müslümanlarına liderlik yapmaya çalışıyor." dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 16-03-2018 13:40 - Güncelleme: 16-03-2018 13:40

Birlik Vakfı Mardin Şubesince Mardin Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda "İslam aleminin bugünkü durumu ve görevlerimiz" konulu konferans düzenlendi.

Prof. Dr. Hemmam Said, konferansta yaptığı konuşmada Türkiye'nin şu anda bütün dünya Müslümanları nezdinde liderlik üstlenmiş bir ülke olduğunu, Afrika'nın en uzak noktasına kadar birçok ülkede insanlara ulaşmaya çalıştığını vurguladı.

Said, "Türkiye bütün dünya Müslümanlarına liderlik yapmaya çalışıyor. Buradaki gençler, kızlarımız, evlatlarımız, oğullarımız bu konuda kendilerini yetiştirecek ve geleceğe dair görevler alacaklar." diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN "Türkiye müslümanlara liderlik etmeye çalışıyor" haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • YALÇIN KARABATUR 16 Mart 2018 17:38 NE DEMEK BU ŞİMDİ HEM 26 MİLYON KM TOPRAK SAHİBİ OSMANLI DEVLETİ NESLİNİN DEVAMININ T.C. DEVLETİ TOPRAKLARINDA KONUŞACAN HEM DE HAKARET EDER GİBİ İSLAM IN TEMSİLCİSİ OLMAK İÇİN MİŞ TA O ZAMAN DA ÖYLEYDİ ŞİMDİ DE ÖYLE YARINLARDA İNŞAALLAH ÖYLE KALMAYA DEVAM EDECEK SİZE Mİ SORACAKTIK ADAM GİBİ DURUN DURDUĞUNUZ YERDE HAİNLİK YAPMAYIN ARKADAN HANÇERLEMEYİN YETER HAMDOLSUN BİZİM AKLIMIZ FİKRİMİZ İCRAATIMIZ HZ.KURAN ÜZERİNEDİR KİM NE DERSE DESİN BU BÖYLE BİLİNE

    CEVAP YAZ 11 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro