SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Sınıfta skandal! Öğretmen görüntülendiğini anlayınca

Sınıfta skandal! Öğretmen görüntülendiğini anlayınca

İZMİR'in Tire ilçesindeki okulda skandal görüntüler. Sınıfta iki öğrencisini kavga ettiren matematik öğretmeni, görüntülendiğini anlayınca elindeki tahta silgisini attığı öğrencisini başından yaraladı. Öğretmen görüntüler haber sitelerine düşünce görevden alındı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 12-04-2018 08:00 - Güncelleme: 12-04-2018 10:52

İZMİR'in Tire ilçesinde iki öğrencisini kavga ettirip, o anları kayda alan öğrencisine de tahta silgisi fırlattığı görüntüleri ortaya çıkan matematik öğretmeni E.S., açığa alındı.

Tire Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde matematik öğretmeni olan E.S.'nin dersinde iki öğrenci tahta önünde kavga etmeye başladı. E.S. de masasında oturdu, kavgayı izledi. Görüntülere göre kavgaya teşvik eden sözler kullandı. E.S., bu anları cep telefonuyla görüntüleyen öğrencisine ise tahta silgisini fırlattı ve başından yaraladı.

Görüntülerin ortaya çıkmasından sonra öğretmen E.S. hakkında soruşturma başlatıldı. Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi'nin talimatıyla da öğretmen açığa alındı.

Görüntülerde, E.S.'nin, öğrencilerinden birisinin diğerini döveceğini söylediği, ayrıca sınıftaki öğrencilerin de kavgayı teşvik eden sözlerine rağmen şiddet ortamına müdahalede bulunmadığı görüldü.


Öğretmenin 4 yıllık meslek hayatı bulunduğu ve kadrosunun başka bir okulda olduğu, görevlendirmeyle bu lisede görev yaptığı belirtildi.

GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ FARK EDİNCE...
Görüntülendiğini fark eden öğretmen, öğrenciyi attığı tahta silgisiyle başından yaraladı. Öğrenci öğretmenden şikayetçi olmaya hazırlanıyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sınıfta skandal! Öğretmen görüntülendiğini anlayınca haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR46 YORUM
  • Vatandas 13 Nisan 2018 00:29 Bu ogretmen bozuntusu derhal gorevden alinmali.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro