eposta yazdır zoom+ zoom-

Şener'den çarpıcı yolsuzluk iddiası

Şener'den çarpıcı yolsuzluk iddiası

Wikileaks belgelerine 'Yolsuzluklar nedeniyle istifa eden bakan' olarak geçen Abdüllatif Şener'den çarpıcı açıklama

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 15-12-2010 08:25 - Güncelleme: 29-10-2015 11:42

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bütçe görüşmeleri sırasında gündeme getirdiği Kayseri'deki yolsuzluk iddiaları tartışılıyor. Her ne kadar Başbakan Kılıçdaroğlu'na çaksada, CHP lideri iddiasını sürdürüyor. 

Yolsuzluk iddiaları gündreme gelmişken Vatan Gazetesi yazarı Güngör Mengi dikkatleri başka bir mecraya çekti. Wikileaks belgelerinde adı geçen Abdüllatif Şener'e.

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, Wikileaks belgelerinde 'Yolsuzluklar nedeniyle istifa eden bakan' olarak adı geçen ismin kendisi olduğunu söylemişti.

Güngör Mengi'ye konuşan Şener'in, iktidarın yarattığı zenginlerle ilgili söyledikleri çok konuşulacak. Şener'in Mengi'ye yaptığı şu açıklama çok konuşulacak:

İKTİDARIN ZENGİNLERİ ORTAYA ÇIKINCA TÜSİAD'ÇILAR ORTA SINIF KALACAK

"İktidar zenginlerinin varlıkları yasallaştığı ve servetleri açığa çıktığı zaman TÜSİAD üyeleri onların yanında orta sınıfa dönecektir. Bu servetler ortaya çıkmadı. Orada burada saklanan var. Başka ülkelerde yatırımlar var."

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro