eposta yazdır zoom+ zoom-

Saadet liderinin çıldırdığı o an!

Saadet liderinin çıldırdığı o an!

Saadet Partisi Lideri Mustafa Kamalak, 28 Şubat sürecinde kendisine gelen bir tehdite nasıl cevap verdiğini anlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-03-2012 00:51 - Güncelleme: 27-10-2015 09:22

28 Şubat sürecinin kasırgalı yıllarında yaşananlar birer birer su yüzüne çıkmaya başladı. Dönemin tanıklıkları 15 yıl önce olan-bitenleri kamuoyuyla paylaşıyor.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, NTV'ye 28 Şubat'ta yaşadığı bir olayı anlattı.

Kamalak, NTV muhabirinin 'askerin rahatsızlığına ilişkin sizlere duyumlar geliyor muydu?' sorusuna şu yanıtı verdi:

Geliyordu tabii. Darbe olacak diye milletvekillerine haberler geliyordu. Ben o zaman şöyle bir demeç vermiştim: Bugünkü kanaatim de odur, bu ülkenin kurtuluşunu, selametini darbede görüp de o darbeyi bir an önce yapmayan alçaktır.

YOLUNDAN DÖNEN DAHA BÜYÜK ALÇAKTIR!

Bunun üzerine DYP Grup Başkan vekili sayın Hasan Ekinci, TBMM Genel Kurulu'nda yanıma gelerek, 'Sayın Kamalak, böyle konuşuyorsunuz ama yerinizi öğrendiniz mi?' dedi. Ben kendisine bunun ne anlama gelidiğini sorduğumda şu karşılığı verdi: Yerleriniz belli. Artık Yassıada mı başka bir yer mi?

Bunun üzerine kendisine 'Sayın Başkan mesaj alınmıştır. sahibine iletiniz lütfen. Bu ülkenin selametini, kurtuluşunu darbede görüp de o darbeyi bir an önce yapmayan alçaktır. O tehditlerden korkup da doğru bildiği yoldan dönen Mustafa Kamalak olursa çok daha büyük alçaktır...

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro