eposta yazdır zoom+ zoom-

Rusya ABD'ye gizli hattan bunu teklif etti!

Rusya ABD'ye gizli hattan bunu teklif etti!

Rusya Genelkurmay Başkanı Valeriy Gerasimov, ABD'li mevkidaşı Joseph Dunford’a iki ülke arasındaki gizli hat üzerinden Suriye mektupu gönderdi. Mektupta, ABD ile Irak-Suriye sınırındaki Ruhban kampında bulunan Suriyeli sığınmacıların durumu ve mayın temizleme çalışmalarında işbirliği teklifinde bulunuldu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 04-08-2018 15:22 - Güncelleme: 04-08-2018 15:22

Rusya Savunma Bakanlığı, Rusya Genelkurmay Başkanı Valeriy Gerasimov'un ABD'li mevkidaşı Joseph Dunford'a iki ülke arasındaki gizli hat üzerinden mektup gönderdiği haberlerini doğruladı.

Buna göre, Rusya Genelkurmay Başkanı Valeriy Gerasimov ABD’li mevkidaşı Joseph Dunford’a iki ülke arasındaki gizli hat üzerinden bir mektup gönderdi.

Mektupta, ABD ile Irak-Suriye sınırındaki Ruhban kampında bulunan Suriyeli sığınmacıların durumu ve mayın temizleme çalışmalarında işbirliği teklifinde bulunuldu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Rusya ABD'ye gizli hattan bunu teklif etti! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 04 Ağustos 2018 16:22 Şeytan kibir yaptı beni enerjiden onu çamurdan yarartın ben ondan üstünüm dedi ben ona değil o bana itaat etmeli de di CENNET ve CEHENNEMİN kurulmasına açt ki insanın yaşam ömrü içerisinde kimi zaman bu dünya kendisine cennet kimi zaman cehennem oldu,Hindistan,Çin,Afrikada açıklık sınırında yaşarlarken biz biraz daha refah yaşarken acaba bu da bizim kibrimizmi paylaşmak yerine biraz daha lüks yaşayayım hırsımı sor durum.Neyse Bakalım bu ikiliden hangisi KiBİR yapıp Dünya'yı 3.Dünya savaşına sürükleyip Dünya'yı Cehenneme çevirecek

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro